Кандидат у нардепи Тимченко вкрав програму в Ляшка

28 червня 2019, 20:32
Власник сторінки
Журналист
0
44

Мер Березані Володимир Тимченко, як висуванець Радикальної партії Олега Ляшка, балотується по 97-му мажоритарному виборчому округу

Володимир Тимченко, як висуванець Радикальної партії Олега Ляшка, балотується по 97-му мажоритарному виборчому округу

Міський голова м. Березань, що на Київщині, Володимир Тимченко потрапив у вир чергового скандалу. Цього разу в якості кандидата-мажоритарника у народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка.

Розшукується міський голова

Спочатку мешканців міста здивувала та обставина, що міський голова Володимир Тимченко проігнорував позачергове засідання сесії Березанської міської ради, яке 10 червня було скликано за його ж ініціативою. Намагаючись, зрозуміти мотиви такої дивної поведінки, депутати звернулися з інформаційним запитом. Мовляв, що ж сталося з нашим міським головою? І відповідь не забарилася.

 

З’ясувалося, що, відповідно до розпорядження № 37-6д від 07 червня 2019 р. «Про відрядження», 10 червня міський голова перебував у відрядженні у Київській обласній державній адміністрації і вирішував службові питання. Між тим, газета «Березанська громада» повідомила своїх читачів, що Тимченко цього дня перебував на плановому лікуванні. 

Та справжня причина відсутності міського голови Володимира Тимченка на сесії стала зрозуміла після публікації фотозвіту про роботу з’їзду Радикальної партії Олега Ляшка: на одній зі світлин березанці впізнали очільника Березанської міської ради, якого 10 червня було оголошено кандидатом-мажоритарником від цієї політичної сили. 

Офіційно про свою участь у дострокових парламентських виборах Володимир Тимченко повідомив громадськість по закінченню 70-ї сесії Березанської міської ради 25 червня 2019 р. Саме тоді він продемонстрував присутнім свою передвиборчу програму міського голови та заявив про повне виконання записаних у ній обіцянок.

Тримайте злодіїв!

Що ж обіцяє виборцям Володимир Тимченко в якості кандидата-мажориторника від Радикальної партії Олега Ляшка на дострокових парламентських виборах? Виборці зайшли на сайт ЦВК, знайшли подану кандидатом передвиборчу програму і… поторопіли: кандидат Тимченко списав її в очільника партії. Правда, Олег Валерійович Ляшко йшов з тією програмою у Президенти України, але то вже несуттєвий факт. 

Певно, розуміючи, що до Ляшка Тимченку все ж таки далекувато, кандидат-мажоритарник у 97-му виборчому окрузі програму Олега Валерійовича скоротив та дещо поміняв підзаголовки. Погодьтеся, було б зовсім смішно, як би міський голова м. Березань Володимир Тимченко привласнив ще й таку частину тексту: «Моє дитинство не було легким – я ніколи не бачив батька, він покинув матір до мого народження. Вона важко працювала і не могла мене утримувати. Тому в 2 роки віддала до дитбудинку, потім було ще три інтернати на Чернігівщині. На літо я їздив до родичів на Луганщину, там навчився пасти корів і телят, за що й отримував свої перші гроші». 

А чи є в передвиборчій програмі кандидата-мажоритарника від Радикальної партії Олега Ляшка по 97-му виборчому округу Володимира Григоровича Тимченка бодай одне своє речення? Безумовно є! Правда, відшукали ми його з великими труднощами і виглядає воно так: «Землю – головне наше багатство – лишити у власності народу». Словом, страшне перо – не в гусака. 

Цікаво, а що з цього приводу думає Олег Ляшко? Чи не боїться він із таким висуванцем залишитися без штанців? Бо воно ж все з малого починається: спочатку програму «свиснув», а там і за штанці візьметься?!

До слова, таку ж саму передвиборчу програму має ще один кандидат-мажоритарник від Радикальної партії – Бовсуновський  Олександр Михайлович, який балотується на Київщині  на 96-му виборчому округу. 

Програми Олександра Михайловича Бовсуновського та Володимира Григоровича Тимченка схожі між собою, немов близнюки.

Тож, Олеже Валерійовичу, тримайте злодіїв! Та не біля себе тримайте – за руку ловіть…

Наталія КИРИЛЕНКО, власкор Нашої Версії
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.