Росія веде проти України підступну і жорстоку війну - британський генерал

25 июня 2019, 15:58
Владелец страницы
0
98
Росія веде проти України підступну і жорстоку війну - британський генерал

Командувач британських сухопутних військ здійснив небезпечну поїздку в Україну, щоб побачити лінію фронту.

Командувач британських сухопутних військ здійснив небезпечну поїздку в Україну, щоб побачити лінію фронту, де Росія (країна-агресор - відповідно до Закону України від 20.02.18) веде війну нового типу. Цей регіон перетворився в «бойову лабораторію», де російські командири відпрацьовують методи і прийоми, які зможуть коли-небудь застосувати проти Заходу. Серед них вбивства, політичне втручання, пропаганда, кібератаки, використання злочинних угруповань і воєнізованих формувань, а також традиційна окопна війна, танки і артилерія.

Колишній командувач силами спеціального призначення генерал сер Марк Карлтон-Сміт став першим начальником штабу сухопутних військ, котрі побували на «лінії зіткнення», яка відокремлює українські війська від 34-тисячного угруповання проросійських сепаратистів. У поїздці його супроводжували журналісти газети The Sun.

 

Генерал Карлтон-Сміт заявив: «Це війна нового типу». Він назвав її «жорстокою і підступною». Відповідаючи на запитання, чи не застосує Росія цю тактику «тіньової війни» проти своїх супротивників, до яких відноситься Великобританія, генерал сказав: «Думаю, ми повинні допускати таку можливість».

 

«Вони грають не за правилами. Зараз немає ніяких правил, і людям доводиться зважувати свою політичну і військову терпимість ».

 

Нова гібридна тактика Путіна

 

Мета президента Володимира Путіна проста: він хоче, щоб колишня радянська республіка Україна не знайшла справжню незалежність і не могла стати прикладом для інших. А оскільки країна, що бере участь в активному конфлікті, не може стати членом НАТО, американські війська знаходяться далеко від російських кордонів.

 

Однак Росія, а також Китай і Іран, не хочуть мати справу віч-на-віч з Заходом. Замість цього вони змінюють правила і б'ють нижче пояса - так, щоб завдати серйозної шкоди країнам на кшталт України, але при цьому не спровокувати початок тотальної війни.

 

Військові стратеги називають таку війну «гібридної» і говорять про битви в «сірій зоні». А українці - це єдині союзники Британії, які беруть участь в такій боротьбі.

Британія реагує на це, направляючи Україні важливу допомогу і навчаючи її війська. З 2015 року більше 13 000 українців пройшли бойову підготовку під керівництвом британців.

 

Але Сполучене Королівство допомагає Україні ще й з іншої причини - щоб дізнатися і зрозуміти ті методи, які відпрацьовують російські.

 

Генерал Карлтон-Сміт, який надів свій знаменитий пісковий бере Особливої ​​повітряної служби, заявив: «Кожна армія шукає вразливі фланги противника, щоб скористатися ними. НАТО не випадково є найуспішнішим військовим альянсом в історії. Вона не має собі рівних у веденні звичайної війни високої інтенсивності. Тому її противники, особливо російські, використовують прогалини, що знаходяться нижче цього рівня ».

 

Генерал сер Карлтон-Сміт продовжив: «Безумовно, я під час свого візиту цікавлюся тим, чого ми можемо навчитися. Наскільки налаштовані наші системи для того, щоб отримати такий же досвід і знання, якими володіють українці? І наскільки системно ми впроваджуємо ці уроки у власні теорії і концепції? »

Генерал пройшов уздовж лінії фронту в районі Донецька на відстані трохи більше двох кілометрів від неї - в межах досяжності російської артилерії.

 

За день до цього в результаті чергового жорстокого російського обстрілу загинув місцевий житель, який став однією з 13 000 цивільних і військових жертв конфлікту. Кореспондент The Sun супроводжував генерала сера Карлтона-Сміта, коли той піднявся на дах перетвореної в імпровізований штаб покинутій фабрики, і звідти оглянув зону бойових дій.

 

Потім він на добре збройному вертольоті полетів на брифінг до високопоставленому українському генералу, який командує військами з бункера, що знаходиться неподалік від лінії фронту.

 

Там командири з гордістю показали йому розвідувальний безпілотник, збитий недавно вогнем з АК-47. Але обстановка на фронті важка. На лінії зіткнення довжиною 300 кілометрів у користуються підтримкою Росії сепаратистів понад 470 танків, сотні артилерійських знарядь і реактивних установок.

 

Всі вони знаходяться під командуванням російських воєначальників генерал-майора Примакова, влаштувався в Донецьку, і генерал-лейтенанта Князева, що знаходиться в сусідньому Луганську.

 

У найвужчому місці боку всього в 50 метрах один від одного, настільки близько, що можуть «кидати один в одного гранати», сказав один український командир.

 

Таємний конфлікт на передньому краї Європи

 

Тільки в цьому році війська сепаратистів обстрілювали українську територію більше 1 700 разів, часто застосовуючи зброю, заборонене міжнародними угодами. Українці змушені відповідати тим же.

 

Приблизно 16 мільйонів квадратних метрів землі визнані небезпечними через встановлені там хв.

 

Росія приваблює політиків і засоби масової інформації до роботи по контролю над новинами та масово розсилає текстові повідомлення, в яких звинувачує Україну в скоєнні військових злочинів. Дезінформація поширюється через соціальні мережі, а кібератаки виводять з ладу транспортне сполучення в метро. В результаті однієї хакерської атаки в 2015 року 250 000 домівок залишилися без електрики.

 

За допомогою встановлюваних на автомобілі вибухових пристроїв знищуються вороги Росії.

 

Генерал-лейтенант Олександр Сирскій, командувач українськими військами на лінії зіткнення, побоюється, що Захід поступово забуває про цю війну.

 

Він сказав: «Це викликає побоювання, тому що всі звикли до даного конфлікту. Але ми знаходимося на лінії фронту. Ми стримуємо агресивні дії Російської Федерації ».

 

Генерал сер Карлтон-Сміт злітав на вертольоті в район бойової підготовки, що знаходиться в 20 кілометрах в глибині, а потім в складі колони бронетехніки повернувся на лінію фронту на інший брифінг. Майор Олег Шевченко, який став ненавидіти росіян, заявив: «За своєю природою, за своїм характером і по своїй душі вони брудні».

 

Генерал сер Карлтон-Сміт чітко вказує на те, що для усунення загрози цієї нової гібридної війни знадобляться зусилля відважних молодих британців і британок. Разом з тим, він зазначив: «Ми попереджені про мінливому характері цієї війни».

 

«Суспільство може бути спокійно: у нас думає армія, яка динамічно знаходить можливості і можливості для протидії цій війні нового типу. Тим молодим чоловікам і жінкам, які служать сьогодні, не позичати бойового духу. Насправді, вони шукають можливості, щоб його продемонструвати. Вони готові прийняти виклик ».

 

Девід Уїллетс, The Sun (Великобританія)

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина-Россия,інформаційна війна,війна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.