В Международный день защиты детей вспомним малышей погибших на Донбассе…

1 июня 2019, 16:58
Владелец страницы
Работа в РепАртер
2
132
В Международный день защиты детей вспомним малышей погибших на Донбассе…

За 5 років війни на Донбасі проросійські бойовики вбили понад 240 українських дітей. Ще 56 – без вісті зникли. Незаконні збройні формування...

Незаконні збройні формування зруйнували більше 700 шкіл пострілами із заборонених артилерії та танків. Близько 15 тисяч неповнолітніх постійно знаходяться у небезпеці та страху обстрілів з боку російського агресора. Психологічні травми, отримані нимм зараз, назавжди залишаться у їхньому житті.

Весь цей час Збройні Сили України захищали та захищають цих дітей. Забезпечують надійний та міцний захист, часом ціною власного життя та здоров'я. І допоки українські військові стоятимуть на передовій, доти українські діти матимуть справжню гарантію власної безпеки.

#мизахищаємодітейдонбасу

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина-Россия,ДНР,ЛНР,митинг ДНР в Донецке,санкции против России,военное вторжение России,ДНР новости сегодня,ДНР новости,ЛНР новости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.