До уваги "Слуг народу"!

24 травня 2019, 14:54
Власник сторінки
соціальний експерт
3
618
До уваги  Слуг народу !
Тимошенко передала Зеленському проекти Указів Президента щодо зниження тарифів для населення!

Якщо зараз не вжити термінових заходів, то українців в червні очікує підвищення цін на газ, а в липні на електоенергію двічі!!

Якщо зараз владі не вжити термінових заходів, то українців в червні очікує підвищення цін на газ, а в липні на електоенергію двічі!!


До речі, Юлія Тимошенко передала Зеленському розроблений Батьківщиною пакет указів і законів по врегулюванню газо і електро проблем та зниженню тарифів для населення...


Юлія Тимошенко передала Зеленському розроблений її командою пакет указів і законів для зниження тарифів для населення, адже вважає це одним з перших важливих кроків, який має зробити новий президент.

Як зазначила лідер «Батьківщини» в ефірі програми «Право на владу» на 1+1, документи підготовлені її командою, згідно з чинним законодавством.

«Ми маємо можливість поправити ситуацію за декілька днів», – наголосила вона і додала, що люди мають відчути зміни вже сьогодні.

Так, план дій містить напрацьований проект указу про введення вето, по суті, призупинення двох постанов уряду Володимира Гройсмана щодо необґрунтованого підвищення цін на газ.

«Якщо ці дві постанови зупиняються, ми автоматично повертаємось до ціни 4, 5 грн за кубометр», – переконана політик.

Окрім того, серед указів – призначення двох людей в НКРЕКП, яка встановлює тарифи.

«У президента є повноваження формувати НКРЕКП. Там зараз є 2 вакансії, які дають право впливати главі держави на процес справедливого встановлення тарифів. І тут є проекти указу про призначення тих людей, яких президент захоче бачити в цій системі», – пояснила Голова партії.

Третій важливий документ – проект закону, який вже зареєстрований в парламенті, пройшов комітет і включений до порядку денного. Він стосується передачі газу українського видобутку для споживання бюджетної сфери та на потреби населення, як це було до 2014 року.

Як наголосила Юлія Тимошенко, вона передає всі ці напрацювання своєї команди президенту, де «порахована кожна цифра, щоб не завдати збитків доходам бюджету».

 

 

https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/vb.187313651306746/688918808207840/?type=2&theater
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: газ,законопроект,Владимир Зеленский,Юлія Тимошенко,тарифи,електроенергія,указ президента
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.