Державний реєстр виборців знову працює!

31 марта 2019, 15:28
Владелец страницы
0
298
Державний реєстр виборців знову працює!

У зв'язку з активною увагою українців до сайту державного реєстру виборців в день президентських виборів сайт тимчасово не працював. Однак без паніки: роботу відновлено і можна знову перевіряти дані!

Близько обіду в ЗМІ почали розповсюджувати інформацію, що ліг сайт державного реєстра виборців ЦВК. Були підозри щодо кібератаки російських хакерів або ж можливі спекуляції. Адже на сайті перевіряється інформація чи внесено громадянина до списків виборців та де саме цьому громадянину можна проголосувати.
Та як виявилось, технічні затримки були спричинені активним користуванням українців, що хотіли уточнити інформацію. Жодних спекуляцій, атак чи правопорушень не було, лише сильне бажання українців виконати свій громадянський обов'язок. 
На разі, сайт відновив роботу, тому всі бажаючі можуть перевірити, де їхні виборчі дільниці та чи наявні вони в списках виборців.
Виборчі дільниці закриваються о 20:00, тож ще є час віддати свій голос за достойного кандидата в президенти України. Майбутнє нашої країни - в наших руках!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: сайт,ЦВК,кибератака,президентські вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.