До Львова їдуть провокатори

27 березня 2019, 14:57
Власник сторінки
0
100
До Львова їдуть провокатори

Завтра, ці проплачені «активісти» намагатимуться створити у Львові «протестну активність».

В  Україні останнім часом  стали модні мандрівні провокатори.  Принаймні, таке враження складається після повідомлення, що в Івано-Франківську під час мітингу-зустрічі місцевих мешканців з президентом України сталися сутички між правоохоронцями і групою невідомих осіб. Є підозра, причому цілком обґрунтована, що то були приїжджі. Принаймні, так стверджують у самому Івано-Франківську. 

У всякому випадку, Андрієві Білецькому і радикалам з НД не варто сподіватися, що в Галичині їхні циркові вистави матимуть успіх. Навіть найзаангажованіші соціологічні дослідження засвідчують тут підтримку чинного президента. До слова, одне з таких буквально сьогодні з’явилося у мережі, і знаючі люди ідентифікували його російське походження за ІР-адресою джерела. Отож, навіть тамтешні пропагандисти змушені були визнати прикрий для себе факт: потрібні Московії кандидати на Заході України зберуть мінімальний врожай.
Певна річ, там, «за поребриком», зацікавлені у яскравій «картинці», яку мали б створити для Раша-ТБ войовничі «опоненти» Порошенка. Але то, погодьтеся, їхні проблеми, і аж ніяк не мешканців Західної України. Тут, по-перше, знають ціну радикалізму, набачилися вже всякого, а, по-друге, й головне, - у Галичині є добра школа політичної культури. Власне, чи не галичан можна вважати законодавцями моди саме у цій царині? А приїжджати сюди з власним «статутом» - моветон.

Завтра, ці проплачені «активісти» намагатимуться створити у Львові «протестну активність». Друзі будьмо пильними та не піддавайтесь на провокації. 31 березня не за горами і народ зробить свій вибір. Кого наказати, а кого підтримати!


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Росія,провокатори,батальон Азов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.