#ВідкриюАмерикуГройсману

22 березня 2019, 16:14
Власник сторінки
0
98

Через дії (а вірніше бездіяльність) уряду Порошенка-Гройсмана Україна втрачає понад 3% ВВП!!!

Skoda відмовилась будувати завод в Україні: втрачені 1,4 млрд євро інвестицій та 4-5 млрд євро/рік високотехнологічного експорту. Це прямий мінус для ВВП і торговельного балансу країни! Ще й 5 000 високооплачуваних робочих місць будуть створені за кордоном, а не в Україні!

Незважаючи на візит до Прем'єр-міністра у 2017 році керівництва компанії Skoda і переданий ними перелік 10 умов розміщення в Україні нового заводу, влада навіть не вступила в боротьбу за цю інвестицію!!! В тому переліку, до речі, було й прийняття законопроектів про індустріальні парки 2554а-д та 2555а-д і стимули для виробництва електрокарів нашого з Олег Ляшко авторства.

В сухому підсумку - Прем'єр Volodymyr Groysman включив індустріальні парки в перелік ТОП-35 законодавчих пріоритетів уряду.... і пальцем не поворухнув, щоб провести ці інвестиційні стимули в парламенті через супротив Президента і МВФ. А Міністр економіки Степан Кубів про ці ініціативи РПЛ з того часу ані пари з вуст. Проте багато кажуть про дерегуляцію, приватизацію, лібералізацію та іншу неоліберальну туфту. Очевидно, дуже хочуть подобатись і Банковій і іноземним послам. Інтереси ж української промисловості і суспільства для них другорядні. Тримають українців за дурнів і перетворюють країну на сировинну колонію. Міняти треба цю політику і таких горе-урядників!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.