Жителі "ЛНР" бачать своє майбутнє в Україні

18 березня 2019, 18:37
Власник сторінки
0
1068
Жителі  ЛНР  бачать своє майбутнє в Україні

П'ятий рік "Луганської народної республіки" стає чи ненайкритичнішим для сепаратиських угрупувань, спонсорованих Росією. Новий ставленик Кремля Пасічник витискає останні соки з населення.

Економічний стан в псевдореспубліках з кожним днем погіршується настільки, що скоро пересічним жителям ОРДЛО буде просто неможливо купити собі продукти чи медикаменти, не говорячи вже про одяг чи інші необхідні для життя речі. Люди знаходяться в розпачі. Тому ті, хто на початку війни не змогли по тих чи інших причинах виїхати на безпечну територію України, зараз активно про це задумуються. Адже в обіцянках Росії та окупаційної проросійської влади розчарвались давно!
Так, згідно з проведеним незалежним соціальним опитуванням, більше половини населення так званої "Луганської народної республіки" не задоволені роботою Леоніда Пасічника та асоціюють його з "очередным ставлеником Кремля". Загалом, 63% опитаних негативно ставляться до не місцевих, тобто тих, хто приїхав з Росії.
Також більшість вважає, що "ЛНР" так і не стане самостійною і повноцінною державою. Також, 35 % реципієнтів заявили, що прагнуть повернутись жити до України, в той час, коли до РФ - лише 21%, а 18% - не можуть визначитись.
Та швидше за все, з пенсією в 3,2 - 3,5 тисяч російських рублів та зарплатами в 10-12 тисяч, тим, хто  досі не зміг визначитись, вибір на користь України вони зроблять ближчим часом!

P.S.Донбас - це Україна! Ніколи про це не забуваймо!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,переселенцы,Перемирие на Донбассе,ЛНР новости
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.