Хорошая новость!! Киевский АдминСуд признал тарифы Порошенко незаконными!

04 березня 2019, 15:16
Власник сторінки
соціальний експерт
0
579

Рішенням Київського окружного адмінсуду Постанова КМУ 315 визнана протиправною. Її скасовано з моменту прийняття.

Це доводить реальність тези Юлії Тимошенко щодо зменшення вдвічі ціни на газ для українців.

Справедливість народжується в боротьбі!

Про перемогу Тимошенко і команди в суді по тариіах Вячеслав Ільченко:"Тимошенко і Кучеренко виграли суд по ціні на газ. Це без перебільшення епохальна подія.

Справа тут не тільки в конкретно взятій постанові КМУ, а в двох ключових речах, які встановив суд.

Перш за все:

- В країні немає ніякого ринку газу. Ціна встановлюється директивно і централізовано. Таким чином, уряд і НКРЕКП порушили статтю 269, п. 3. Угоди про Асоціацію із ЕС. В цьому пункті стверджується, що формування ціни на газ повинно бути чітко визначеним, прозорим та недискримінаційним на основі попиту і пропозиції.

- директивно встановлена ціна на газ не має економічного обгрунтування. Таким чином, уряд і НКРЕКП порушили ще й п. 4 статті 269 Угоди про Асоціацію з ЕС. Згідно цього пункту, якщо ціна на газ регулюється, то повинна бути опублікована методологія розрахунку ціни.

Глобальний висновок: сьогодні суд України офіційно підтвердив, що чинна влада по факту не є проєвропейською і порушує власноруч підписану Угоду про євроасоаціацію. Що ставить під загрозу не лише безвізовий режим, а й сам шлях України в Европу.

Це абсолютно узгоджується із скасуванням статті про незаконне збагачення. Під бравурні реляції про наближення до Европи, нас від європейської економіки розвернули прямо в протилежний напрямок.

Вибачте, а навіщо було тоді вносити в Конституцію зміни про вступ до ЕС? Щоб приховати свої справжні наміри?

Так після цього рішення уже чітко ясно, в який тайожний союз нас волочуть..."

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: газ,справедливость,тарифы,Юлія Тимошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.