Квитки на Західну Україну є! – Анна Романова

24 грудня 2018, 16:02
Власник сторінки
журналист
0
46
Квитки на Західну Україну є! – Анна Романова

Укрзалізниця почула обурений голос громадськості, зреагувала на офіційні запити народного депутата Анни Романової – у вільному продажу “чудесно” виникли залізничні квитки на Західну Україну

Українці отримують до Нового року прекрасний подарунок! Укрзалізниця почула обурений голос громадськості, журналістів, зреагувала на офіційні запити народного депутата Анни Романової – у вільному продажу “чудесно” виникли залізничні квитки на Західну Україну!

-Встигніть! Зараз вже є місця на потяги «Київ-Львів» та «Київ-Ужгород» на всі дні до кінця грудня. Такого не було вже давно. Це все за рахунок того, що Укрзалізниця змінила ув‘язку потягів і забезпечила більш раціональне планування. Можуть, коли хочуть! – повідомила Секретар Комітету ВР з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності Анна Романова.

Нагадуємо, як починалася боротьба.

“Народний депутат «Самопомочі» Анна Романова звертається до «Укрзалізниці» і Міністра інфраструктури, щоб терміново збільшили кількість потягів в напрямку Західної України на зимовий період і притягли до відповідальності тих чиновників, які зірвали певну кількість поїздок і з вини яких постраждали тисячі українців.

«Тисячі мешканців України позбавлені можливості відпочивати. І мова йде не лише про важке фінансове становище. Навіть ті люди, які планували подорожувати і скористатися послугами «Укрзалізниці», зіштовхнулися з тим, що вони просто не змогли взяти квитки, навіть у листопаді чи жовтні. Тому що «Укрзалізниця» спочатку заблокувала продаж квитків на сайті, а потім взагалі сказала, що квитків немає», –

Добре, що проблему вчасно помітили, офіційно окреслили, публічно звернулися до керівників Укрзалізниці, отримали підтримку партії “Самопоміч”, привернули увагу преси.

Проблеми нема. Квитки є!

Маленька, але така важлива і потрібна звичайним людям перемога громадянського суспільства!

Взялися і зробили!

-Влада, депутати, чиновники, в першу чергу повинні дбати про інтереси народу! – переконана Анна Романова, – Це їх головне завдання. І ми на це працюємо!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Нова Січ”

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.