Як ті потопаючі, починаємо рятувати самі себе. А заодно й Україну.-А.Корнацький

22 грудня 2018, 16:01
Власник сторінки
журналист
0
402
Як ті потопаючі, починаємо рятувати самі себе. А заодно й Україну.-А.Корнацький

Вже понад 27 років злодійське кодло, що прикривається назвою “українська політична еліта”, нищить Україну. І перш за все шляхом знищення селянства

Як ті потопаючі, починаємо рятувати самі себе. А заодно й Україну. Вже понад 27 років злодійське кодло, що прикривається назвою “українська політична еліта”, нищить Україну.

І перш за все шляхом знищення селянства – знають, падлюки, що роблять. Щоб ліквідувати українську волю і соборність – треба знищити українське село.
Бо на селянах-хліборобах, селянах-козаках і їх громадах стояла і стоїть Україна. Більшовики ламали їх репресіями та голодоморами, а українські онуки та праонуки ленінців-сталінців – своїми “реформами”.
Не дамо.
Прошу всіх друзів по Фейсбуку максимально поширити публікацію про старт моєї Сільської політики.

Перший в Україні Модуль-Хлів-Свинарник прийняв новоселів

Це сталося у селі Кумари Первомайського району Миколаївської області, в домогосподарстві Ольги і Бориса Варецьких.

Господарська споруда модульного типу для вирощування свиней має з класичним сільським хлівом хіба що схожу назву. Модуль-Хлів є компактним за розмірами — всього лише 6,4 м на 12,6 м, але має все необхідне для того, аби повністю відповідати європейським стандартам вирощування худоби.

Роздягальня, санпропускник з душем і спецодягом — це ті приміщення, через які проходить шлях господарів до кормоцеху. Через перестінок від нього — тваринницький цех. До нього ведуть двері, але користуватися ними доведеться не часто: корм і вода подаються тваринам за допомогою сучасного напівавтоматичного обладнання, органічні відходи через щілястий люк відправляються у підземний басейн перетворюватися на екологічні добрива.

Всюди — стерильна чистота, ергономіка та сучасні технології, що спрощують догляд за тваринами і гарантують високу ефективність праці. Тепер подружжя Варецьких буде вирощувати не чотирьох свиней на рік, як досі, а мінімум дев’яносто, і не в багнюці та тяжкою фізичною працею, а незрівняно легше і в чистоті! Бо відгодівельний цех площею близько 47 квадратних метрів розрахований на одночасне розміщення 45 свиней — саме стільки поросят сьогодні й справили новосілля. А через неповних 5 місяців вже відгодованих кабанів змінить наступний гурт поросят.

http://www.nikpravda.com.ua/pershij-v-ukrayini-modul-hliv-svinarnik-prijnyav-novoseliv/?fbclid=IwAR201rtFY4kHgluNbsX94tkO3r9qKjlC5QGUO6h0xP7tcBTu9AsDPv-yVg0

Модуль-Хліви для селян — це одна із складових частин Сільської політики, концепцію якої написав і почав втілювати в життя відомий агроінвестор, громадський і політичний діяч Аркадій Олексійович Корнацький. Модуль-Хліви будуть різних модифікацій, для різних видів домашніх тварин, в тому числі корівники. –

Для переробки продукціії передбачаються Модуль-Цехи. Виготовлятися модулі будуть промисловим методом, з високою ступінню готовності, і монтуватися в селянських дворах та селах за лічені дні. З цією метою Корнацький вже створив спеціалізовану лізингову компанію, через яку селяни зможуть обзаводитися Модуль-Хлівами разом з технологічним обладнанням для них, тваринами, кормами для їх вирощування та усім іншим, необхідним для ефективного господарювання селянської сім’ї та відродження українського села.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.