Україна потребує нової якості соціальної політики

27 вересня 2018, 12:55
Власник сторінки
соціальний експерт
7
292
Україна потребує нової якості соціальної політики
Україні необхідна нова якість соціальної політики

Жорсткі реалії сьогодення вимагають модернізації системи соціального захисту громадян. Основні принципи...

Зараз в соцмережах розгортається активна дискусія щодо Нового економічного курса України, дозвольте звернути увагу на СОЦІАЛЬНИЙ аспект…

Україні необхідна нова якість соціальної політики, модернізація системи соціального захисту громадян на принципах соціальної справедливості.

Старшому поколінню важко адаптуватися до жорстких реалій сьогодення, тому для нього на перехідний період потрібно зберегти більш звичні види державної соціальної допомоги.

Молодому поколінню надавати допомогу в отриманні навиків адаптації до самостійного дорослого життя, конкурентоспроможності, віри у власні сили і здібності.

Соціальний захист і державну допомогу повинні отримувати ті хто її найбільш потребує.

Держава мусить всіляко мотивувати людей працездатного віку до більшої економічної активності.

Соціальна модернізація повинна бути комплексною з акумуляцією ресурсів держави, бізнесу, суспільства. Основними шляхами можуть бути - корпоративна соціальна відповідальність, приватно-державне партнерство, спонсорство, благодійність, волонтерство…

Держава повинна мотивувати бізнес, до соціальної відповідальності. Якщо бізнес інвестує в соціальні проекти, то крім покращення іміджу і репутації може отримати і пільги в оподаткуванні.

Держава зобов’язана підтримувати соціальні стандарти на рівні не нижче за фактичні показники, запровадити єдину соціальну картку громадянина на яку перераховувати всі види соціальної допомоги…

В реформуванні системи пенсійного забезпечення слід рухатись від персонального обліку страхових внесків до персональних пенсійних рахунків з правом успадкування!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: страхование,социальные выплаты,пенсійна система,соціальний проект,соціальна допомога,модернізація,соціальна політика,соціальні гарантії,соціальна справедливість,«підвищення соціальних стандартів»,соціальні інновації,минсоцполитики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.