Уряд виставив на продаж роки страхового стажу!

11 вересня 2018, 18:24
Власник сторінки
соціальний експерт
0
445

По чьом торгуют?

Гройсман зі своїм соцполітруком Ревою виставив на продаж роки страхового стажу, яких не вистачає для виходу на пенсію, один рік торгують за 19 657 грн! ( і це в країні, де за даними ООН 63% є бідними)... При цьому коєфіціент ваги одного року страхового стажу зменшено з 1,35 до 1,0, що призводить до зменшення розміру пенсій на 30%!!

Друзі, для тих хто досяг передпенсійного віку нагадаю, що після пенсійної псевдореформи починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років. При цьому з 1 січня 2019 року мінімально необхідний стаж щороку збільшуватиметься на рік до досягнненя 35 років, що відповідатиме пенсійному віку 65 років (За аналогію, в Росії теж підняли пенсійний вік до 65 - проти чого зараз активно протестують).

Причому, зверніть увагу, як наші окремі "експерти" і журналісти моралізують і невдало кепкують про те, що в Росії Путін і Медведєв підвищили пенсійний вік до 65 років. А реформа Гройсмана-Порошенка зробила те ж саме, тільки в прихованому вигляді!

Світлина від Андрія Павловського.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: ООН,Путин,Медведев,пенсия,обман,Порошенко,пенсионная реформа,Пенсионный возраст,трудовой стаж,бедные,Гройсман,стеб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.