Про «доброчесного» адвоката

27 квітня 2018, 09:19
Власник сторінки
політконсультант, журналіст
0
59
Про «доброчесного» адвоката

В заяві сказано, що у разі позбавлення Романа Маселка адвокатського посвідчення він не зможе захищати потерпілих на Майдані... Якось геть не доброчесно захищати своє адвокатське посвідчення Майданом..

На сайті Громадської Ради доброчесності з'явилося повідомлення, що "члена ГРД хочуть позбавити права займатися адвокатською діяльністю за пост у Facеebook".

Наскільки я розумію, є скарга не на члена Громадської Ради доброчесності, як написано у першому ж абзаці, а на адвоката. На мою думку, не зовсім коректно і не зовсім доброчесно. Це називається - маніпуляція.

У самому повідомленні жодних юридичних термінів та аргументів. Судячи зі змісту, текст написано у кращих традиціях інформаційного кілерства. На початку згадано злочинну владу, яка переслідує активістів. Хоча, ще раз нагадую, скарга стосується адвокатської діяльності.

Зрештою, геть так само говорять усі корупціонери, котрих беруть за одне місце. Вони тоді миттєво стають опозиціонерами, котрих переслідує злочинна влада. Так би мовити, знайдіть десять відмінностей.

Потім автори тексту геть вийшли з берегів. Вони вилили купу бруду на конкретну особу Дарію Козій, бо вона посміла написала скаргу не на активіста, а на адвоката Романа Маселка. Ну, це зовсім не доброчесно.

В кінці заяви сказано, що у разі позбавлення Романа Маселка адвокатського посвідчення він не зможе захищати потерпілих на Майдані... А ось цей фрагмент виглядає досить цинічно. Якось геть не доброчесно захищати своє адвокатське посвідчення Майданом...

І ще, сам текст, напередодні розгляду Львівським відділенням Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатору скарги на адвоката Романа Маселка хіба не є тиском?)

Чи доброчесному Роману Маселку можна? Так само як можна доброчесному Роману Маселку писати дослівно таке: "І вражою саніна кровю судову реформу окропіте Смайлик :)))".

Чи тут також ніякого тиску, все в рамках закону і, головне, в рамках доброчесності?...

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.