УКРОП ініціює підвищення пенсій для громадян із понад сорокарічним стажем

27 марта 2018, 22:54
Владелец страницы
0
42

Народні депутати від УКРОПу пропонують підвищити пенсії громадянам, які мають більше сорока років страхового стажу.

Законопроект «Про внесення змін до статті 25 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо належного пенсійного забезпечення осіб, які мають 40 і більше років страхового стажу» підготували народні депутати Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Валентин Дідич, Олександр Дубінін, Віталій Купрій та Віктор Шевченко.

Документ пропонує змінити механізм нарахування пенсій для згаданої категорії громадян та збільшити коефіцієнт нарахування виплат з 1% до 1,35% за один рік страхового стажу.

«Слід переглянути механізм пенсійного забезпечення громадян, які сплачували страхові внески понад 40 років. Це справедливе рішення», – заявили в «Українському об’єднанні патріотів».

Автори законопроекту зазначили, що підвищені пенсії отримають переважно мешканці сіл і невеликих населених пунктів. Через невелику альтернативу робочих місць поза межами великих міст більшість селян усе життя працювали на одній роботі з незначним окладом. З огляду на це їхні пенсії значно поступаються виплатам, які мають мешканці столиці або великих індустріальних міст.

«Держава повинна подбати про селян, які десятиріччями сумлінно працювали на розвиток української економіки. Ми зобов’язані забезпечити гідну старість усім українським пенсіонерам», – переконані в УКРОПі.

 

 

 

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Україна,пенсійна реформа,Партия УКРОП
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.