Соратники Саакашвілі підіграли Путіну

18 марта 2018, 19:28
Владелец страницы
політконсультант, журналіст
0
231
Соратники Саакашвілі підіграли Путіну

Безглузде руйнована антипутінської інсталяція немає жодного стосунку до боротьби з владою. Це тупість і вандалізм!

Соратники Mіхеіла Саакашвілі наступил на ті ж само граблі. Повторилася ситуація із безглуздим і навіть тупим штурмом Жовтневого палацу наприкінці минулого року.

Не було жодної потреби розбирати конструкції на Майдані незалежності навіть, якщо вони були б найбільш потворними у світі. Адже вони не завадили провести малочисельних захід,  а їхнім лідерам виголосоли свої промови.

Не розумію екстазу цих аборигенів, котрих транслював в прямий ефір один з телеканалів. Не розумію екстазу ведучих та журналістів. Адже інсталяція по контуру нагадувала Крим. Також тут була виставка присвячена рейду Петра Болбачана, внаслідок якої українська армія у 1918-му звільнила півострів від більшовиків.

Соратники Саакашвілі наплювали і на Крим, на кримських татар та їхню історію. РПС вкотре підіграв Володимру Путіну. Саме для нього вони розчистили Майдан він антипутінської інсталяції. Це не бойкот виборів у Криму, а їхнія легалізація. Саратники Саакашвілі вислови незгоду з тим, що Крим - це Україна. Виходить, заради цього і скликався мітинг. 

І останнє, безглузде руйнована антипутінської інсталяція немає жодного стосунку до боротьби з владою. Це тупість і вандалізм! 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.