ПАРЄ зобов’язала Порошенка подати збалансований склад ЦВК

29 января 2018, 18:10
Владелец страницы
соціальний експерт
9
142

ПАРЄ зобов’язала українську владу призначити новий склад ЦВК з урахуванням інтересів усіх полiтичних фракцій парламенту

Парламентська Асамблея Ради Європи зобов’язала Україну призначити новий склад ЦВК з урахуванням інтересів всіх політичних фракцій парламенту!

«Це одна з ключових поправок, яка утверджує демократію в Україні, яка є такою ж важливою, як і пункт, що визнає російську агресію та відповідальність РФ за анексію Криму і частини території Донбасу», – пояснив рішення ПАРЄ Сергій Соболєв. 

   Резолюція ПАРЄ про необхідність пропорційного представництва всіх фракцій українського парламенту в новому складі Центральної виборчої комісії тепер буде відстежуватися в щорічних доповідях щодо України. 

Під час обговорення зазначеного питання член української делегації ПАРЄ, народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко звернув увагу членів ПАРЄ на незаконний, некоректний та непропорційний розподіл кандидатів до складу Центральної виборчої комісії України з боку президента України Петра Порошенка. Він зауважив, що це є недопустимим та порушує стандарти Ради Європи. 

Власенко уточнив, що після включення пункту про необхідність обрання нового демократичного пропорційного складу ЦВК «відповідна Резолюція ПАРЄ була проголосована майже одностайно, вона отримала 95% голосів». 
«Це дуже важливий момент, який дозволяє поламати сталінський принцип: «не важливо, як голосують, важливо – як рахують», – додав Сергій Соболєв.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Порошенко,резолюция,ЦВК,Соболев,вибори,ПАРЄ,Сергій Власенко,фальсифікації
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.