Жахи судової реформи Порошенка

24 вересня 2017, 12:51
Власник сторінки
соціальний експерт
0
419

Громадян України позбавляють будь-якого права на чесне судочинство!

Драконівські закони Януковича від 16 січня 2014 року виглядають дитячою забавкою, у порівнняні з жахом судової реформи Порошенка.

Бо законопроект президента  № 6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України,Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» є злочинним за самою своєю суттю.

Порошенко пропонує позбавити усіх  громадян України будь-яких прав на саму можливість чесного судочинства.

Підкоривши собі судову гілку влади, Порошенко остаточно перетворює суддів зі служителів Феміди на свавільних тиранів. Вводячи поняття «неприпустимість зловживання процесуальними правами», президент та юристи з його Адміністрації позбавляють людей на будь-які права в суді.

Торкнемось лише найбільш кричущих жахів, які президент підготував кожному громадянину.

Суддя на власний розсуд зможе відсторонити будь-якого захисника чи свідка з боку постраждалої сторони. Та ще й оштрафувати цю людину на 160 тисяч грн., якщо судді так заманеться.

Суддя зможе відхилити будь-яке клопотання, заяву чи скаргу учасника процесу, навіть не пояснюючи – і цю дію судді жодним чином не можна буде оскаржити.

  Якщо судді заманеться, він зможе будь-кому заборонити доступ досудової зали. При цьому, суддя може заборонити фото-та відео фіксацію відкритого судового процесу.

  Це – кінець суду. Це – смерть європейського судочинства!

Порошенко це також назве своєю черговою реформою?

  Реформи спрямовані на реальне покращання. Коли ж реформи погіршують стан справ, то це не реформа, це – злочин. За який карають Народ та Історія.

  Але це далеко на все. Зараз суд має прилюдно оголошувати свої рішення, навіть ті, що прийняті в ході закритого судового засідання.

  Якщо депутати, схвалять цей законопроект, то судді зможуть приймати рішення й навіть їх не оголошувати.

А задля прийняття таких таємних рішень судді матимуть змогу таємно зустрічатись із кожною зі сторін процесу. Задля чого, спитаєте ви? Задля прийняття рішення – найбільш вигідного для їх господаря або для власного збагачення. Корупція та хабарництво в судах сягнуть космічних масштабів!

  Всупереч усім конституційним нормам, позивачу-громадянину в адміністративному суді доведеться самостійно доводити, що влада порушила його права. При цьому, він не зможе взяти громадського захисника – тільки адвоката.

Коли 65 % громадян України живуть за межею бідності (офіційні дані ООН), чи можуть вони собі таке дозволити?

  Захисту в суді громадянину не буде. Скільки пройде часу, доки наші суди перетворяться на судилища часів Сталіна, коли людей мільйонами страчували та відправляли до концтаборів за відверто сфабрикованими звинуваченнями?

Хіба таку європейську Україну ми хочемо будувати? Чи за це гинули і гинуть наші найкращі доньки та сини у боротьбі з іноземною військовою навалою та внутрішнім ворогом, ім`я якому – корупція?!

Фракція «Батьківщина» внесла до цього жахливого законопроекту Порошенка 931 поправку. Враховані лише 33…

  Необхідно зробити все можливе і неможливе, щоб цей законопроект ніколи не став законом!

  Сьогодні найбільш прогресивні представники громадянського суспільства єдиним фронтом виступають проти цього знущального законопроекту.

 

Коли людей позбавляють правосуддя – в суспільстві починаються самосуд та анархія.  Містер Лінч може дійти і до    провладних депутатів та  можновладців …

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Порошенко,судова реформа,права людини,захист,суд Лінча,суддя,узурпація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.