Перебріхування слів Курта Волкера дорого коштуватиме Міхеїлу Саакашвілі

13 вересня 2017, 17:09
Власник сторінки
політконсультант, журналіст
1
191
Перебріхування слів Курта Волкера дорого коштуватиме Міхеїлу Саакашвілі
Саакашвілі на почесному місці у кущах під час інавгурації Трампа

Саакашвілі час сідати за переписування Біблії

Екс-Президент Грузії Mikheil Saakashvili перебрехав слова Курта Волкера. У себе на Фейсбук він поділився відео і дав текстовий переклад одного фрагменту.

За версією Міхеїла Саакашвілі Курт Волкер заявив: 
«Якщо Україна хоче будувати правову державу, Михайлу Саакашвілі потрібно дати можливість відстояти своє громадянство в суді. Порошенко слід менш драматично підходити до Саакашвілі і зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією»


А, насправді відповідь представник Держдепу США звучала так: "Україна – правова країна. Хтось, на зразок колишнього президента Саакашвілі, має право на розслідування своєї справи в українських судах. Сподіваюсь що люди понизять градус ескалації цієї політичної драми і сфокусуються на юридичних аспектах. Україна зараз дійсно посилює свої демократичні інститути, бореться з корупцією і проводить економічні реформи. Україна дійсно має стати сильною країною – в демократичному і економічному сенсі – щоб вона могла протистояти агресії, яку вона зазнала з боку Росії і стати успішною країною в майбутньому"

Переклад я взяв із запасом. Кажуть, Курту Волкеру, котрий якраз перебуває у Грузії, уже повідомили про досить вільне трактування його слів і наповнення їх зовсім іншим змістом. Представник Держдепу був дуже незадоволений такою маніпуляцією екс-Президента. 


Ця брехня дуже дорого коштуватиме Міхеїлу Саакашвілі і він далі залишиться стояти в кущах під Білим домом, як це було під час інавгурації його ніби-то "друга" Президента Дональда Трампа.


PS: Саакашвілі час сідати за переписування Біблії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: обман,Ложь,Міхеїл Саакашвілі,Курт Волкер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.