Як змінилась ідеологічна свідомість звільненого Донбасу

5 сентября 2017, 12:33
Владелец страницы
0
240
Як змінилась ідеологічна свідомість звільненого Донбасу

В травні цього року проводилось соціологічне дослідження, об'єктами якого стали жителі підконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей.

Респондентів опитали, як вони відносяться до діючої влади, як бачуть перспективи розвитку регіону, і яким шляхом вирішити військовий конфікт. Результати получились наступними: 88% опитаних незадоволені розвиткум внутрішньої ситуації в країні. Найкращим шляхом розвитку більшість вважає власний шлях з опорою на свої сили та ресурси, 26% підтримують Україну, яка пліч-о-пліч з країнами СНД, а 17, 7% за Україну в складі ЄС. Приблизно рівномірно розподілили свої голоса учасники дослідження щодо питання вирішення конфлікту шляхом ізоляції, домовленості з бойовиками та створення з України конфедерації.
Звісно, результати не такі вже і приголомшливі, і було доволі очевидно, що одноголосного схвалення не буде, але варто враховувати також і те, що на думку респондентів впливає і близкість до лінії обмежування, а також наявність роботи, родичів в інших регіонах країни.
Загалом прогрес є, і хоч є ще над чим працювати, але Україна все ж робить успіхи в перетягуванні  "ідеологічного канату". Найкращим аргументом в інформаціійній війні є реалії, які не замаскуєш ніяким влучним слівцем!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Донбас,соціологічне дослідження
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.