Російські спецслужби в Києві: перші висновки з учорашніх подій

02 червня 2017, 10:54
Власник сторінки
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
0
184

Проаналізувавши наявну інформацію щодо вчорашнього замаху на життя командира батальйону ім. Джохара Дудаєва Адама Осмаєва, вже зараз можна зробити перші висновки.

В даному випадку маємо справу з ретельно підготованою та спланованою операцією спецслужб РФ. Розробка спецоперації по ліквідації Адама (якого до речі свого часу влада РФ звинувачувала в підготовці замаху на Путіна) та його дружини Окуєвої тривала мінімум три місяці. Російський кілер мав при собі комплект документів громадянина України, включно з закордонним паспортом, які він отримав в лютому 2016 року протягом п'яти(!!!) днів на ім'я Дакара Олександра Венусовича 1958 року народження.
Телефонні контакти Адама і Аміни кілер отримав через помічницю Савіка Шустера - Нелю Шелякіна. Як кілер вийшов на неї має з'ясувати слідство. Телефонуючи подружжю Адама і Аміни, кілер представився журналістом французького видання "Le Monb" Алексом Вернером. Вчорашня зустріч кілера з Адамом і Аміною під виглядом журналіста була четвертою, що свідчить про вивіреність кожного кроку вбивці. За цей час між зустрічами з чеченськими добровольцями кілер декілька разів виїздив до РФ. Особа кілера правоохоронцями до кінця не встановлена, а татуювання на тілі говорять про його прихильність до ісламу. Не виключено, що російські спецслужби готували ліквідацію Адама і Аміни використовуючи для цього когось з людей Рамзана Кадирова.
Плани і дії кілера свідчать виключно про те, що готувалася ліквідація і Адама Осмаєва, і Аміни Окуєвої. Їх врятувала миттєва реакція та підготовка Аміни і звичайно наявність в неї нагородної зброї. Це ще раз, і ще раз підтверджує те, що в нашій державі має бути негайно дозволений вільний продаж короткоствольної вогнепальної зброї всім українцям, хто має відповідні довідки від психіатра, нарколога і про відсутність судимості.

Окремо хочу зупинитися на роботі нашої СБУ. Чому по Києву вільно розгулюють з озброєною охороною представники Кадирова? Чому пропагандисти і фінансисти "руского міра" не просто вільно діють в нашій країні, а й засідають в нашому парламенті? І таких чому в українців накопичилося дуже багато...
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Чечня,Ігор Мосійчук,спецслужби,замах,АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.