Стало відомо, що профспілки звернулися з "челобітною" до Президента та Уряду

10 мая 2017, 16:52
соціальний експерт
2
169

Тривогу профспілок викликають урядові повідомлення щодо так званої пенсійної реформи

Стало відомо, що профспілки (ФПУ) звернулися з "челобітною" до Президента, Уряду і депутатів з приводу відсутності соціального діалогу щодо так званої пенсійної рефоми.

Тривогу профспілок викликають урядові повідомлення, що підвищення низьких пенсій планується за рахунок погіршення умов призначення нових пенсій і непідвищення пенсій більшій частині пенсіонерів...

Профспілки не підтримують підвищення пенсійного віку, зменшення коефіцієнта страхового стажу з 1,35 до 1,0 (що не відповідає Конвенції МОП № 102, якою передбачено, що при стажі роботи 30 років пенсія не може бути меншою 40% від зарплати), збільшення тривалості страхового стажу, "замороження" показника середньої зарплати для обчислення пенсій і т.п. ...

Звертається увага, що урядові зміни, у разі їх запровадження значно погіршать умови призначення пенсій та знизять їх розміри!


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: МВФ,Порошенко,трудовой стаж,пенсійний вік,пенсійна реформа,Гройсман
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.