Вечірка-презентація соціального проекту #ДАЙШАНСМРІЇ у Американському домі

27 квітня 2017, 16:57
Власник сторінки
0
56
Вечірка-презентація соціального проекту #ДАЙШАНСМРІЇ у Американському домі

У середу, 26-го квітня, в Американському домі відбулася вечірка-презентація соціально-освітнього проекту #ДАЙШАНСМРІЇ.

У середу, 26-го квітня, в Американському домі відбулася вечірка-презентація  соціально-освітнього проекту #ДАЙШАНСМРІЇ.

Мета проекту – донести до людей повідомлення, що підтримуючи піратські Інтернет-ресурси, ми уповільнюємо розвиток цілого творчого пласту в Україні, виключаємо створення нових робочих місць у суміжних галузях та унеможливлюємо створення нових продуктів інтелектуальної власності.

Порушення прав інтелектуальної власності знищує цілі індустрії, а це не лише творчі професії, а й юристи, водії, перекладачі, менеджери та інші.

Ідея створення проекту #ДАЙШАНСМРІЇ зародилась у кінорежисера Любомира Левицького після того, як у черговий раз його фільм, одразу після виходу у прокат, потрапив на піратські ресурси, і таким чином кошти, які б мали піти на створення наступного кінофільму, натомість були втрачені.

Під час заходу презентували 3 соціальні ролики присвячених боротьбі з - піратством, які поширюватимуться на телебаченні та в Інтернеті.

Відкрили захід представники партнерських організацій, які долучилися до втілення цього проекту. Представник посольства США, Трей Ватсон зачитав , якого написав напередодні, закликаючи усіх задуматися над своєю роллю в розвитку творчих індустрій України та закликав підтримувати мрії інших та не підтримувати піратство.

Юлія Стельмах, Менеджер з питань стратегічного розвитку Американської торговельної палати зазначила, що у нас найбільша кількість спеціалістів в IT галузі в Європі. І в той же ж час ми серед останніх по захисту прав їхньої інтелектуальної власності.

Ігнат Бережний, директор Асоціації музичної індустрії України сказав: «Потрібно донести до українця, що коли він отримує якийсь контент з Інтернету – кіно, музика чи програмне забезпечення, у нього є вибір – підтримати українські індустрії або ж піратів, які в свою чергу фінансують наркобізнес, торгівлю людьми та інше.

Окрім презентації роликів відбувся запуск на якому можна знайти перелік ресурсів з легальним контентом.

Після  офіційної презентації  у відвідувачів була можливість взяти участь у майстер-класі Любомира Левицького з кіноіндустрії, актор та телеведучий, В’ячеслав Соломко навчав акторської майстерності, а Олександр Кубраков та Ксенія Кириченко з Офісу ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office - BRDO) розповідали захист прав інтелектуальної власності ІТ сфери.

Вечір завершився виступом інді-рок гурту "Black Maloka", що знявся у одному з роликів проекту #дайшансмрії.

Проект #ДАЙШАНСМРІЇ підтримали Посольство США в Україні, Агентство США зміжнародного розвитку (USAID), Американська торговельна палата, Американський дім, Асоціація музичної індустрії України та Ініціатива «Чисте небо».

Більше про проект на офіційній сторінці у та за хештегами #ДАЙШАНСМРІЇ та #GIVECHANCETODREAM

 

 

 

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.