НАБУ нарешті почало розслідувати аферу «Роттердам+»!

6 апреля 2017, 17:27
Народний депутат України
2
137

За моєю заявою 24 березня 2017 року Національне антикорупційне бюро розпочало досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовцями НКРЕ через так звану формулу «Роттердам+».

Нагадаю, в результаті застосування цієї формули закупівлі вугілля Україна повинна була позбутися залежності від закупівлі антрацитового вугілля на окупованих територіях Донбасу, купуючи імпортне вугілля. Проте продовжувала закуповувати його з окупованих територій. Відповідальним за організацію цих закупівель є Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, який не виконав покладених на нього обов’язків.

Це призвело до того, що споживачі тепло- і електроенергії необґрунтовано переплатили приблизно на 10 мільярдів гривень більше, ніж до введення в дію формули! Але найбільше з цієї корупційної схеми збагатились теплогенераційні компанії ДТЕКу, які належать олігарху Рінату Ахметову.

Сподіваюсь, що директору НАБУ Артему Ситнику вдасться не тільки повноцінно розслідувати, але й припинити цю корупційну оборудку за яку платять пересічні українці!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.