Вовки на службі олігархів

10 лютого 2017, 15:18
Власник сторінки
0
84
Вовки на службі олігархів

А як інакше назвати ставленика Порошенка голову Нацкомісії,п..а Вовка та членів комісії, які на повному серйозі говорять, що населення платить лише 42,2% ринкового рівня тарифу на електроенергію?

Який ринок? Де ті вовки його побачили? Усюди монополісти: в постачанні вугілля по цінам "Ротердам+", у постачанні газу дорожче чим в Германіі, в генерації енергії, в транспортуванні енергії, в розподілі енергії, у тепловодопостачанні - усюди!

Хтось детально і чесно перевіряв ціноутворення енергії монополістів-олігархів? 
У вартість якої вони закладають свої яхти, літаки, футбольні стадіони і клуби, телеканали і газети, свої маєтки по 100-200 мільйонів доларів і фунтів у європейських столицях і на морях, туди ж закладають фінансування "своїх" партій, фракцій, міністрів, прокурорів, суддів.

А їхні вовки в Нацкомісії розказують казки про "ринок", про високу "ринкову вартість" і про жадібний народ, який не доплачує монополістам-олігархам ще 57,8% вартості енергії?!

Одне лише питання поки без відповіді: коли народ це усвідомить, щоб на виборах знову не повівся на шоколадні обіцянки?

А тепер детально, хто отримає гроші з кишень українців через подорожчання електроенергії.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: олігархи,електроенергія,підвищені тарифи,тарифи ЖКГ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.