ПРО НАЗАРОВА БЕЗ ЕМОЦІЙ

4 февраля 2017, 11:45
Владелец страницы
Военная журналистка
0
105

Звинувачення в сторону генерала Віктора Назарова наповнені емоційною складовою.


Це добре помітно і це не дивно, адже смерть 49-и ні в чому не винних людей викликає найжахливіші емоції, які тільки можуть бути в людини. Особливо в рідних загиблих, які ніколи не зрозуміють таку жорстоку несправедливість долі: чому саме їх син, її батько чи брат?

Але відкиньте емоції. Зараз іде війна. Як це не цинічно звучить, але скільки воїнів вже загинуло і скільки ще може загинути… Сталося багато випадків, яких не повинно було статися. Але це не привід вішати всіх собак на одну людину. Назаров – бойовий офіцер, наскільки я знаю, - не паркетна криса, яких вистачає в наших Збройних Силах. Коли розпочалось АТО, він не відсижувався в комфортному кабінеті. Судити військову людину треба за зраду, за боягузтво в бою, а не за прийняті рішення, наслідки яких в умовах війни важко передбачити. За такою логікою можна судити будь-якого командира, чий підрозділ зазнав втрат під час бойових дій. Це неприпустимий прецедент у країні що зазнала військової агресії і боронить свою свободу і незалежність. Якщо Назаров буде засуджений, без сумніву можна стверджувати, що більшість командирів тепер дуже довго прийматимуть рішення в критичні моменти. Солдати гинитимуть, а вони будуть зважувати всі за і проти, збирати папірці, як у нас прийнято.

Навряд більшість з нас має право та компетенцію судити військову людину, не побувавши на його місці. Люди, зараз час думати про героїв, про тих, хто на передовій. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: війна,АТО,генерал Виктор Назаров
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.