Війна не закінчиться, поки на ній заробляють мільярди

28 січня 2017, 17:20
Власник сторінки
соціальний експерт
7
301

Міжнародні організації занепокоєні рівнем корупції в Україні

Треба негайно припинити корупцію в країні та покарати її очільників!   На цьому наголосила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час ефіру на телеканалі «NewsОne».

«На думку ПАРЄ, повсюдна, всеохоплююча, неосяжна корупція в Україні продовжує залишатися основним пунктом занепокоєння всієї Парламентської асамблеї. І вони говорять, що це вже є основним фактором національної безпеки України», – зазначила Тимошенко, процитувавши резолюцію ПАРЄ щодо України.

Тимошенко звернула увагу на те, що влада замовчує від українців інформацію про зміст Резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи.

«Коли ми вже припинимо такий сором?» – запитала вона.

Лідер партії констатувала, що «такого масштабу корупції Україна не бачила ніколи».

Юлія Тимошенко також обурена тим, що «під час війни відмиваються гроші, які направляються на армію, а в тих, хто воює та захищає наші кордони, забирають останнє».

«Під час війни їм продають списане та непридатне для використання в армії, а потім купують, як нове, в десять разів дорожче – за це треба розстрілювати у військовий час! А це роблять наші головнокомандуючі. Ось у чому біда України! І ця війна не закінчиться ніколи, поки вони на ній зароблять мільярди», – констатувала лідер «Батьківщини».

Політик зазначила, що мріє не лише отримати реальну можливість навести порядок в державі, аби країна стала на шлях розвитку, а й «вивернути усю цю корупцію, яка за останні роки просто знищила країну».

«Кожного поіменно, хто за цим стоїть, треба і притягнути до відповідальності і продемонструвати це людям», – підсумувала Юлія Тимошенко.

http://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-treba-negajno-pripiniti…/

Світлина від Юлія Тимошенко.
Юлія Тимошенко

Такого масштабу корупції Україна не бачила ніколи.

Під час війни відмиваються гроші, які направляються на армію, а в тих, хто воює та захищає наші кордони, забирають останнє. Ця війна не закінчиться ніколи, поки вони на ній зароблять мільярди!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: президент,коррупция,війна,армія,ПАРЕ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.