Труїти селян це так єврооптимістично

27 січня 2017, 12:05
Власник сторінки
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
0
147

Полтавщині загрожує екологічне лихо із-за роботи комплексу по калібруванню і протруйці зернових культур, що належить родичу нардепа Олексія Мушака - Андрію Веревському

Серед так званих єврооптимістів в українському парламенті особливо виділяється народний депутат Олексій Мушак, який відкрито і неприховано виступає за продаж української землі. Так, в третій декаді грудня минулого року, Мушак з двома колегами зареєстрував законопроект про вільний ринок землі, який фактично передбачає скасування мораторію на продаж земель сільгосппризначення. В ефірах всіх можливих телеканалів Мушак обґрунтовує продаж української землі європейським досвідом, але справа насправді в іншому - особистій зацікавленості. Адже Олексій Мушак близький родич аграрного олігарха Андрія Веревського, який є власником агрохолдингу "Кернел" і давно мріє скупити селянські паї.

Вчора в селищі Лазірки Оржицького району на моїй рідній Полтавщині, під час зустрічі з селянами, мені довелось зіштовхнутися з яскравим прикладом "господарювання" компанії пана Веревського. Агрохолдинг "Кернел", корумпувавши чиновників, з порушенням всіх допустимих санітарних норм, збудував у Лазірках комплекс по калібруванню і протруйці зернових культур. В п'ятидесяти метрах від осель селян компанія Веревського обробляє зернові отрутою, використання якої заборонено в країнах Євросоюзу. В результаті в Лазірках та околицях масовий мор бджіл, захворювання тварин, а головне - значне погіршення самопочуття, стану здоров'я селян.

Минулого року мешканці Лазірок звернулися до мене, як народного депутата, за захистом від дій компанії Веревського "Кернел", яка по суті труїть їх та їхню худобу. Я в свою чергу звернувся з депутатським зверненням до правоохоронних органів, які порушили за даним зверненням кримінальне провадження, але схоже грубі гроші та родинні зв'язки з єврооптимістом Мушаком зробили свою справу і правоохоронці заморозили розслідування, навіть не опитавши потерпілих селян. Труїти українських селян це ж так єврооптимістично...

Вчора в Лазірках за моєї, як народного депутата, а також селищного голови та заступника голови Оржицької РДА Володимира Іванова, участі пройшли збори активу місцевої громади на яких знову було підняте питання незаконного функціонування в селищі промислового об'єкту компанії "Кернел", яке труїть місцевих жителів. Вироблено конкретний план і стратегію протидії лиху, яке завдяки євробалаболам та аграрному олігарху Веревському прийшло в Лазірки.

Ми, Радикальна партія Олега Ляшка, не допустимо ані продажу української землі, який активно лобіюють євробалаболи на кшталт Мушака, ані труєння селян агроолігархом Веревським!!!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: село,Полтавская область,Ігор Мосійчук,екологія,сільське господарство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.