Закарпатсько-Угорські економічна дружба набирає обороти!

02 грудня 2016, 13:36
Власник сторінки
Блогер
0
55
Закарпатсько-Угорські економічна дружба набирає обороти!

За січень–вересень 2016р. обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами області становив 848,3 млн.дол. США, імпорту – 824,4 млн.дол. США.

     Ні для кого не дивно, що Угорщина залишається одним із найбільших торговельних партнерів Закарпаття. Обсяг експорту товарів до Угорщини за січень–вересень п.р. склав 443,3 млн.дол. (52,2% загального обсягу експорту товарів області), імпорту – 92,9 млн.дол. (11,3% загального обсягу імпорту товарів області). Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами з Угорщиною становило 350,4 млн.дол. США.

     Експорт товарів до Угорщини був сформований за рахунок електричних машин (86,6% загального обсягу експорту до даної країни). Крім того, вагому роль в угорських закупівлях займали одяг та додаткові речі до одягу, текстильні (2,9%), деревина і вироби з деревини (2,8%), взуття (2,0%) та котли, машини (1,6%).

    Основну частину в обсязі експорту та імпорту товарів області складають поставки давальницької сировини і продукції, виготовленої з неї. Протягом січня–вересня п.р. в область з Угорщини ввезено давальницької сировини на суму 74,7 млн.дол.США, що становить 80,4% імпорту з цієї країни. До Угорщини експортовано готової продукції, що виготовлена з давальницької сировини на суму 423,1 млн.дол. США, що складає 95,4% експорту до цієї країни.

    У січні–вересні 2016р. експорт послуг становив 132,5 млн.дол. США, імпорт – 16,2 млн.дол. Порівняно із січнем–вереснем 2015р. експорт скоротився на 8,2%, імпорт збільшився на 1,2%. Позитивне сальдо становило 116,3 млн.дол. (у січні–вересні 2015р. також позитивне – 128,3 млн.дол.).

    Найбільші обсяги експорту послуг припадали на Угорщину. Обсяг експорту послуг до Угорщини за січень–вересень п.р. склав 46,0 млн.дол. (34,7% загального обсягу експорту послуг області), імпорту – 1,6 млн.дол. (9,9% загального обсягу імпорту товарів області). Основну частину в обсязі експорту послуг області складають послуги з переробки матеріальних ресурсів, в імпорті – транспортні послуги. Серед міст та районів області найактивніше здійснювали експортно-імпортні операції послугами з Угорщиною підприємства Ужгородського та Виноградівського районів, міст Мукачеве, Берегове та Ужгород.
  
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,економіка України,імпорт,Закарпаття,Угорщина,експорт товарів та послуг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.