Хто насправді намісник Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Павло?

21 листопада 2016, 16:37
Власник сторінки
1
1203
Хто насправді намісник Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Павло?

Пікантні подробиці з заможного життя намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павела, відомого в світському житті як Петро Дмитрович Лебідь.

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський УПЦ МП ПАВЕЛ, який з  березня 1994 року призначений намісником Києво-Печерської Лаври, за час перебування на посаді зміг значно покращити своє матеріальне становище за рахунок впливових зав’язків серед колишніх високопосадовців минулої влади та «Партії регіонів».  Серед них імена таких відомих політиків, як М. Азаров, В.Горбаль, В. Дейнега, Г. Герега, М. Зубрицький та В.Пшонка.
Про матеріальний стан «владики» може красномовно свідчити майно, яке знаходиться в його власності а це:
Будинок в 20 км від Києва, в селі Вороньків. (вул. Українська, 127 – А, на території 0,5 га, площа будинку 800 кв. м, окремий  гостьовий будинок).
Авто намісника, подароване на день народження в 2012 році колишніми представниками «Партії регіонів». Крім цього, у фактичній власності архієрея перебувають автомобілі Mercedes S550, Mercedes GL 550, Lexus LX 570, Шевроле «Еxplorer» (всі мають однакові державні номерні знаки: АА 0004, відрізняючись лише серіями (АА, МВ та ін.))
Про причетність митрополита Павла (Лебідя) до протиправної діяльності по розкраданню бюджетних коштів за часів т.зв. «злочинної влади» В. Януковича може свідчити одна напівдетективна історія. 
Справа в тому, що «владика» є негласним засновником та керівником підприємства «Троїцька артіль» релігійної громади Української православної церкви парафії на честь Святої Трійці, директором та заступником якої є його ставленики Демиденко О.Ф. та Борисов К., які  підозрюється у організації заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, тобто вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.27 ч.5 ст.191 КК України.
Подробиці вказаної історії полягають в наступному - Борисов   Корнілій Борисович, у період жовтня 2010 року - грудня 2010 року, будучи службовою особою - заступником директора підприємства «Троїцька артіль» релігійної громади Української православної церкви парафії на честь Святої Трійці (код ЄДРПОУ 35694664), вступивши у попередню змову з директором підприємства «Троїцька артіль» Демиденком Олегом Федоровичем та директором TOB «Регіон-Агробуд» Дубініним Владиславом Владиславовичем, розробив схему заволодіння бюджетними коштами при проведенні аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври та комплексу Покровського монастиря з метою витрат на свої потреби. Суть схеми та плану злочинної діяльності, направленої на спричинення матеріальної шкоди TOB «Регіон-Агробуд» в особливо великих розмірах полягала в наступному:
Директор підприємства «Троїцька артіль» Демиденко О.Ф., згідно вказівок Борисова К.Б. повинен був:
-скласти (оформити) ряд договорів підряду з генпідрядником підприємством TOB «Регіон-Агробуд» на виконання аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври та комплексу Покровського монастиря.
-підписати акти «нібито» виконаних робіт з директором підприємства генпідрядника TOB «Регіон-Агробуд»;
-перерахувати по ланцюгу державні кошти отримані від Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври підприємством TOB «Регіон-Агробуд» через поточні рахунки різних суб'єктів господарювання на підставі складених із додержанням необхідних реквізитів і процедур первинних бухгалтерських документів та отримати їх на свої банківські картки.
Таким чином, розробивши схему розкрадання коштів Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, отриманих TOB «Регіон-Агробуд» згідно державної програми на проведення аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври і комплексу Покровського монастиря, розподіливши ролі при скоєнні злочину та послідовність виконання дій, направлених на досягнення злочинного результату, Борисов К.Б. приступив до його реалізації.
Згідно вказівки Борисова К.Б. директор підприємства «Троїцька артіль» Демиденко О.Ф. уклав договори підряду з TOB «Регіон-Агробуд» на виконання за рахунок бюджетних коштів аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври та комплексу Покровського монастиря: №01/10 від 04.10.2010, №04/10-2 від 04.10.2010, №22/10-2 від 22.10.2010, №23/11 від 23.11.2010.
Також, директором підприємства «Троїцька артіль» Демиденко О.Ф., згідно вказівки Борисова К.Б., 29.12. 2010 були згідно документів «нібито» здані будівельні об'єкти директору TOB «Регіон-Агробуд» Дубініну В.В., розташовані на території Києво-Печерської Лаври та комплексу Покровського монастиря, та відповідно цьому підписані типові форми №КБ-2в актів, затверджених Наказом №554 Мінрегіонбуду України від 04.12. 2009.
Всього директором підприємства «Троїцька артіль» Демиденко О.Ф. та директором TOB «Регіон-Агробуд» Дубініним В.В. підписано актів приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2010 року на загальну суму 3 670 778,58 грн. по яким фактично будівельні роботи підприємством «Троїцька артіль» виконані взагалі не були.
Таким чином, Борисов К.Б. та Демиденко О.Ф. отримали в період жовтень-грудень 2010 року з банківських карток №5577212020140490 та №4246005103695008, оформлених на ім'я Демиденка О.Ф., готівку у загальній сумі 2 017 600 грн., перерахували на рахунки суб'єктів підприємницької діяльності кошти у сумі 1 669 901,69 грн. Загальна сума грошових коштів Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, яку отримали від ТОВ «Регіон-Агробуд» та витратили Борисов К.Б. і Демиденко О.Ф. на потреби підприємства «Троїцька артіль» не пов'язані з виконанням аварійно-відновлювальних та ремонтно-реставраційних робіт на території Києво-Печерської Лаври і комплексу Покровського монастиря складає -3 687 501,69 грн.
Згідно висновку спеціалістів ТОВ «Східна експертна компанія» з аудиту будівельних об'єктів, розташованих на території Києво-Печерської Лаври та комплексу Покровського монастиря, встановлено, що службовими особами підприємства «Троїцька артіль» релігійної громади Української православної церкви парафії на честь Святої Трійці не виконувалися роботи по установці накривок колон забору, реставраційні роботи Східних воріт Києво-Печерської Лаври, проведення реставраційно-відновлювальних робіт Миколаївського собору Свято-Покровського монастиря по Бехтеревському провулку, 15 в м. Києві, на загальну суму 3 670 778,58 грн.
  Але це тільки один з епізодів протиправної діяльності на якій звик збагачуватись митрополит УПЦ МП Павел (Лебідь).
  Підприємство релігійної організації «Підсобне господарство Свято-Успенськой Києво-Печерської Лаври» також засноване та належить йому: Згідно документації власник підприємства - Києво-Печерська лавра в особі архієпископа Павла (Петра Лебедя):
Офіційна адреса підприємства Лаври - Київська область, Бориспільский район, село Вороньків, вулиця Українська, 127а., воно налічує понад 500 одиниць поголів’я рогатого скота (продукція здається до Яготинського молокозаводу, Галактіону та м’ясокомбінатів) та ін.
На директора підприємства Куценко Т. порушено кримінальну справу за фактом – розтрати коштів.
Інша справжня сторона діяльності цього т.зв. релігійного діяча це намання потрапити в політику та мпати певний вплив в цій сфері.
Так, будучи депутатом Київради, митрополит Павло не відвідував її засідання у 2012 і 2013 роках, однак його картка голосувала. У лютому 2013 року, коли відбувалися важливі голосування, зокрема за програму приватизації комунального майна територіальної громади Києва, рішення в раді приймалися більшістю з перевагою в один голос. Через те, що одним з голосів більшості при перевазі в один голос, була картка Павла, яка голосувала за його відсутності, опозиція заблокувала трибуну Київради і паралізувала її роботу.
Крім цього, під час хвороби митрополита Київського Володимира (Сабодана) на засіданні Синоду 23 грудня 2011 року призначений головою ревізійної комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності митрополії та Київської єпархії, а 26 січня 2012 року — тимчасовим керівником Київської єпархії. Через те, що під час хвороби Володимира, Синод без його участі звільнив архієпископа Переяслав-Хмельницького Олександра (Драбинка), його секретаря і «праву руку», з кількох найвпливовіших в УПЦ посад, ЗМІ та незалежні оглядачі звинуватили групу постійних членів Синоду в складі митрополитів Павла, Іларіона (Шукала) та Агафангела (Саввіна) у спробі усунути від практичного управління церквою її предстоятеля, взяти владу в свої руки і ліквідувати самостійність УПЦ.
 

Разом з цим, дотримується проросійських поглядів на функціонування УПЦ, а саме недоцільності отримання статусу автокефалії. Завдяки цьому підтримує дружні стосунки з багатьма російськими ієрархами та духовенством. У разі прийняття рішення про висунення своєї кандидатури на посаду предстоятеля, він може не набрати необхідної кількості голосів у зв’язку з негативним ставленням до себе з боку більшості ієрархів УПЦ.
 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Партия регионов,УПЦ МП,Митрополит Павел
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.