Покласти край рейдерству!

07 листопада 2016, 10:11
Власник сторінки
0
107

26-го жовтня 2016 року, за два дні до підписання Президентом нещодавно прийнятого Парламентом системного антирейдерського закону №1666-VIII, у Львові відбулася чергова брутальна спроба рейдерського за

Об'єктом атаки стало ТОВ "ЛьвівСтандартБуд", яке реалізує масштабний інвестпроект та веде перемовини з провідним європейським банком щодо залучення фінансування. 

Завдяки оперативній реакції правоохоронних органів (дякую Арсен Аваков (Arsen Avakov)!) було попереджено розкрадання активів захопленого підприємства. Остаточну крапку в питанні має поставити Комісія з розгляду скарг у сфері держреєстрації Мінюсту. І цей випадок - далеко не поодинокий, це черговий ланцюжок в системі руйнування довіри інвесторів до нашої держави.  Більш того, виглядає так, що ця група рейдерів здійснила вже десятки захоплень. 

Тож, як заступник Лідера Радикальної партії Олег Ляшко та голова Комітет Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва офіційно звернувся до Міністра юстиції Павло Петренко щодо взяття на особистий контроль цього та інших кричущих випадків рейдерських атак на українські підприємства! 

Антирейдерський Закон №1666-VIII, який ми з колегами нещодавна вибороли в Парламенті, унеможливить подібні випадки на майбутнє. Але тепер треба відновити законність по тих ситуаціях, які вже, на жаль, трапилися.

https://www.facebook.com/Halasiuk/posts/1842150632727233

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: рейдерство,рейдерский захват
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.