Харкові загрожують теракти!

4 ноября 2016, 12:52
Блогер
0
524
Харкові загрожують теракти!

На протязі останього тижня в соцмережах на кшталт «Вконтакте»«Одноклассники» гуляють заклики на проведення масових протестних заходів антидержавного характеру з 4 по 20 листопада в Харківській області

Ні для кого не дивно, що інформація поширюється з “чисто” російських соцмереж представниками проросійськи налаштованих політичних структур.

Як дати проведення масових акцій антидержавного характеру зазначено 4 листопада - так званий "День народної єдності", державне свято Російської Федерації, та 19 листопада - заплановані масові заходи в великих містах України в рамках акції "Тарифний супротив".

Харківська міськрада просить городян бути уважними і обережними в місцях масового скупчення людей.

Як відомо акції аналогічного характеру уже неоднократно проводились проросійськими активістами за підтримки російських спецслужб, які на жаль, закінчувались негативно для їх учасників. Пам’ятаємо, 22 лютого 2015 року коли біля Палацу спорту у Харкові під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці перемоги Революції гідності стався вибух.

В результаті теракту загинули дві людини (в т.ч. і один з координаторів місцевого євромайдану Ігор Толмачов), були поранені 11 осіб. Пізніше ще двоє померли в лікарні.

Будьте обережні і не йдіть на повідку російського окупанта!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина,теракт,Харьков,спецслужбы,сепаратизм,Харків
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.