Ми зобов'язані продовжити справу Гаврилишина!

28 октября 2016, 15:12
Владелец страницы
0
64

Сьогодні ми прощаємося з Великим Українцем - Богданом Дмитровичем Гаврилишиним.

Він практично архетип українця, що втілює кращі характерні риси - доброту, щедрість, мудрість, завзятість, розум, гумор, легкість... 

Під час однієї з наших зустрічей він якось несподівано наголосив, що Україна постійно виступає прохачем, керманичі кажуть чого ми хочемо від світу, а ми ж самі так багато можемо дати світу, збагатити його своїм унікальним внеском і самі від того виграти ще більше. Дуже вразила тоді ця відверта розмова в його скромному затишному кабінеті в Женеві. 

Він сам дуже багато дав світу, і продовжуватиме давати через своїх учнів, книги, ідеї. Завдяки ньому багато людей в світі побачили Україну по-іншому. Тепер наше завдання, завдання його учнів, втілити в життя його мрії про квітучу та успішну Неньку. Це наша відповідальність перед Богданом Дмитровичем. Я вірю, я знаю, я відчуваю - Молодь змінить Україну!


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.