Добра новина з Європейського Суду з прав людини

30 серпня 2016, 15:53
Власник сторінки
соціальний експерт
2
537

У людей старшого віку з"явився шанс захистити своє право на гідну пенсію...

Добра новина для людей старшого віку! 

Європейський суд з прав людини своїм рішенням фактично визнав, що мізерні українські пенсії, то є порушення прав людини!!

Рішення по справі Петриченко,  сайт Мінюста (http: //old.minjust.gov.ua/34543)

Це стосується в першу чергу тих пенсіонерів чия пенсія всупереч Конституції  менше за прожитковий мінімум.  А таких за зізнанням Міністра соцполітики пана Реви в Україні майже 7.5 млн …

Українські суди при винесені  ухвал з соціальних питань повині враховувати рішення ЄСПЛ.

Це дає шанс пенсіонерам захистити своє право на гідну пенсію у судовому розгляді …

Довідково. Європейський суд із прав людини 12 серпня 2016 року ухвалив рішення у справі «Петриченко проти України», визнавши порушення пункту 1 статті 6 Конвенції «Про захист прав людини і основоположних свобод». 

До такого рішення Європейський суд призвів встановлений факт, у зазначеній справі національні суди України не розглянули доводи заявника з прямим посиланням на статтю 46 Конституції України. 

У цій статті сказано, що розмір пенсії не може бути нижчим від встановленого, у відповідний час, прожиткового мінімуму. Нарахування пенсій, розмір яких нижчий прожиткового мінімуму, можна трактувати як зумисне заподіяння шкоди громадянам.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: суд,Конституция,пенсия,права людини,прожитковий мінімум
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.