По справі вбивства Павла Шеремета мають допитати Григоршина, Лещенка та Мусаєву

20 июля 2016, 09:37
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
0
402

Сьогодні вранці в Києві вбито відомого журналіста Павла Шеремета.

Близько 07:45, в центрі столиці, він журналіст Павло Шеремет виїхав на роботу машиною, що належала  керівнику Української правди Олені Притулі. Проїхавши кілька десятків метрів, автівка вибухнула. Павло був в машині один, загинув на місці. 
Це кричуще вбивство журналіста стане справжнім тестом для українських правоохоронних органів та прокуратури. Як народний депутат і перший заступник парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, я вимагаю ретельного і об'єктивного розслідування цієї справи. Коли в Києві починають вбивати журналістів - це дуже і дуже поганий сигнал для всього суспільства. Це сигнал того, що в політиці діють сили, для яких життя людей нічого не варте, якщо ті стоять на шляху їх інтересів. Це так як в Росії. Зазвичай це там вбивають журналістів.
Висловлюю найщиріші співчуття рідним, близьким, колегам. Саме в руках останніх всі інструменти для максимального розголосу цієї розправи над вашим другом - зробіть все для цього можливе.

P.S. Вважаю, що в рамках розслідування цієї справи, ГПУ має допитати російського олігарха Констянтина Григоришина, а також народного депутат Сергія Лещенка та головного редактора "Української правди" Севгіль Мусаєву-Боровик, які зустрічались із ним напередодні. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.