Пенсійна «економія» Гройсмана

23 червня 2016, 19:12
Власник сторінки
соціальний експерт
0
299

"Велика урядова економія" на працівниках, що мають найтяжкі і шкідливі для здоров"я умови праці!

Стало відомо, що Гройсман  найближчим часом планує суттєво скоротити перелік професій і посад працівників, зайнятих на роботах із шкідливими умовами праці, та які мають право на пенсію за віком на пільгових умовах за Списками № 1 і № 2 !


Кількість працівників, які мають право на пенсію за віком на пільгових умовах за Списком № 1 становить 169.8 тис. осіб, а за Списком № 2 – 223.5 тис. осіб.


В результаті так званої "оптимізації" Гройсмана кількість працівників, які втратять право на пенсію за роботу у шкідливих умовах становитиме: за Списком № 1 – 55.0 тис. осіб, за Списком № 2 – 102.2 тис. осіб, разом – 157.2 тис. осіб або зменшиться на 40 відсотків від діючої чисельності!


При цьому Уряд радісно підрахував, що зменшення видатків Пенсійного фонду при середньозваженому розмірі пільгових пенсій за Списками № 1 і № 2 у 2015 році – 2785 грн, складе аж 25.9 млн грн. на рік...


У списку №1 - професії з найшкідливішими умовами праці:

Це гірницькі спеціальності - інженери, маркшейдери, прохідники; 
робітники, зайняті в чорній металургії, трубопрокаті, коксохімічному виробництві та хімпромі;

льотчики, атомники, метробудівці і ті, хто зайняті на шкідливих виробництвах, пов'язаних зі сплавами металів. 
А також люди, що працюють з вибухівкою, азбестом, склом.


У список №2 входять різноманітні машиністи, оператори кранів, геологи та механізатори, більшість медпрацівників, слюсарі, актори цирку...


Виходить так що Уряд Гройсмана вирішив зробити "велику економію і оптимізацію" на працівниках, що мають найтяжкі і шкідливі для здоров"я умови праці!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: пенсія,Гройсман,економія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.