"Лисі" Карпати. Шокуючі фото

22 февраля 2016, 16:00
0
97

Як знищують ліси Карпат, і чим це загрожує.

Відпочиваючі та курортники шокували фотографіями щодо Карпат. На них видно, як йде масова вирубка лісу. Якщо надалі так і піде, то районам де цей злочин відбувається загрожує екологічна катастрофа та нові паводки, які і так часто бувауть у західних регіонах. На фотографіях можна побачити, як все це швидко рогортається.
За одними данними, "лісову мафію" кришує сам Яценюк. Про це говорив нардеп Томенко. Так в кабміні оговорювалося зняти мараторій на продаж необробленої деревини. За словами людей, дуже багато вагонів з древесиною стоїть на кордоні з Румунією у вагонах. За мовчання та допомогу міліція, прокуратура та робітники лісу мають свій відкат.
За словами старожилів, такого свавілля не було навіть у темні 90-ті, коли ще працювали лісові комбінати та фабрики. Був якийсь контроль.
Дійсно, складається таке враження, що хтось хоче вибрати все під корінець, щоб потім безтурботно жити. І головне, якщо це питання так гостро стоїть, чому не підняти його у всіх ЗМІ, щоб вся країна бачила, що коїться в наших горах.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.