АТО по Українськи.

6 февраля 2016, 10:44
Владелец страницы
0
530
АТО по Українськи.
Фото: Рута Пушкарчук

Збройні Сили України

Антитерористична операція (АТО), до якої з моменту її початку залучено Збройні сили України триває і триватиме ще довго. Вже пройшли дві виборчі кампанії, другий «уряд камікадзе» відпрацював рік, партії правлячої коаліції щосили пропіарилися на реформах в силових структурах і армійській тематиці, роздали вагони обіцянок все з новими і новими серіями про реформи в силових структурах та «публічної турботи» керівництва країни про людей в армії.

Нещодавно «нормандська четвірка» в чергове домовилася про продовження терміну дії Мінських угод до кінця 2016 року, фактично заморозивши конфлікт на сході України. На щастя ведення активних бойових дій призупинено, відведені важкі озброєння та техніка. Таким чином повинні бути і відведені війська у пункти постійної дислокації для відновлення боєздатності і підготовки до відбиття зовнішньої агресії – тим чим повинна займатися армія згідно Законодавства. А замість них в районах проведення АТО повинні бути введені частини та підрозділи Національної гвардії та підрозділи МВС. Адже згідно з Законами України, завданням саме цих силових структур є забезпечення внутрішньодержавної безпеки, запобігання та припинення терористичної діяльності, а також діяльності незаконних воєнізованих формувань (груп), терористичних та злочинних організацій. Щодо захисту зовнішніх кордонів нашої держави, організації та контролю дотримання режиму його перетину так це робота Державної прикордонної служби України - так званого «Щита» нашої країни.

Тому виникає логічне питання: чому досі на «передовій» в переважній більшості знаходяться частини та підрозділи ЗС України?!  І яким озброєнням у разі нападу обороняються?  Ось наприклад для потреб Національної гвардії  вже більше року надходить нова техніка і озброєння (Нове озброєння, форма та техніка), що дозволяє їм, навіть, вести  бойові дії в населених пунктах, на відміну від ЗСУ. А яке в них екіпірування! Подивіться на бійця з АТО і на бійця з нацгвардії!  Якщо говорити про матеріальне забезпечення української армії то слід зазначити, що форма та екiпiрування залишається на рiвнi найнижчих стандартiв. Вояка в АТО переважно збирає вся родина та допомагають волонтери. Технiка, яку нам показують на виставках у Києвi, пiд час навчань у Нових Петрiвцях чи на «Деснi», куди навiдуються усякi високопосадовці, є в одиничних екземплярах i фактично залишається на тих полiгонах для їх показу. Бійці ЗСУ їдуть в АТО з автоматом виробництва 70-х років, виконують завдання на техніці яка поступила у війська в минулому столітті, попросту дісталась від колишнього СРСР!!!

Якщо звернути увагу на забезпечення силовиків технiкою, то на належному рiвнi воно хіба що в пiдроздiлах  Нацгвардiї, МВС та ДПС. А ось у Збройних силах ця проблема чомусь залишається, хоча наші оборонні підприємства отримали перші контракти ще наприкiнцi лютого 2015 року!

Незрозуміло, то кому віддає перевагу керівництво держави сьогодні? Невже сьогодні так конче необхідно виділяти величезні суми грошей на красунчиків з поліції?! Постійно точаться розмови про формування якоїсь нової, АТОшної поліції але залишаються наразі тільки розмовами. То ж коли нарешті приїде Національна гвардія та з’явиться АТОшна поліція в зоні проведення АТО? Коли державний кордон України буде надійно захищений підрозділами ДПС? Коли вони всі нарешті займуться виконанням своїх безпосередніх обов’язків згідно Конституції та законів України?!

 

 Остап Українець

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.