Марнотрацтво перед виборами

16 октября 2015, 16:21
Владелец страницы
Правознавець
0
46

Все без змін, старі методи виборчих кампаній

Пройшовшись сьогодні по рідному місту Лева отримав черговий шок від рекламної  кампанії кандидатів в депутати у місцеві ради. Безліч наметів різних політичних партій, газети, брошурки, листівки, рекламні щити, реклама на транспорті, а ще крім цього - більша частина  радіо та телевізійних ефірів перенаповнені непотрібною рекламною інформацією. 

Реклама – це шалені кошти: наприклад, на одній з львівських радіохвиль одна секунда реклами в ефірі в середньому коштує приблизно 8,00 грн., а вартість розміщення однієї сторінки/наклейки А4 в громадському транспорті в середньому приблизно коштує 50,00 грн.

Хочеться задати питання – Шановні, у Вас немає куди залучити зайві кошти? У нас в країні мало людей, які дійсно потребують матеріальної допомоги? У нас в країні немає війни?...

Повірте, про Вас як ніхто не знав нічого, так і не хоче знати! Тому що людям потрібна матеріальна допомога, а не гучні слогани, котрі за великі гроші вигадують ваші PR-менеджери.

Найкраща реклама – це вчинки, хороші справи, а не марнотратство!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.