Допомога від благодійного фонду «Небайдужі серця»

21 червня 2015, 23:42
Власник сторінки
0
76

Допомога від благодійного фонду «Небайдужі серця» За травень і червень 2015 р. благодійний фонд «Небайдужі серця» надав благодійну допомогу:

Допомога від благодійного фонду «Небайдужі серця»

 

За травень і червень 2015 р. благодійний фонд «Небайдужі серця» надав благодійну допомогу:

·        ГО «Правий сектор Поділ» отримав від благодійного фонду «Небайдужі серця» армійські берци 20 шт. і 20 комплектів чоловічого одягу (кітель, штани).

·        Добровольча рота «Торнадо» в черговий раз отримала гуманітарну допомогу: берци армійські 100 шт., комплекти чоловічого одягу 40 шт., головні убори 100 шт., гумові тапки 180 шт., шкарпетки, рукавиці без пальців, футболки. Благодійний фонд «Небайдужі серця» пообіцяв повернутися з черговою допомогою.

·        Батальйон міліції громадської безпеки особливого призначення Луганської обл. зміг відремонтувати бойову машину. Благодійний фонд «Небайдужі серця» придбав бампер, передні фари, вказівники поворотів для транспортного засобу батальйону.

·        Добровольчий батальйон «Свята Марія» отримали 90 пар армійських берцив від благодійного фонду «Небайдужі серця». Вдячні всім хто допомагає нашим бійцям разом з благодійним фондом «Небайдужі серця».

·        «Прилуцькому навчально-реабілітаційний центру» благодійний фонд «Небайдужі серця» придбав учнівські столи, стільці, стінку та шафу для шкільного класу. Це не перша допомога дитячому центру, благодійний фонд «Небайдужі серця» завжди підтримує тих кому вже один раз надав допомогу. Волонтери благодійного фонду «Небайдужі серця» відчувають велику відповідальність за цих особливих дітей. Діти – це наше майбутнє, діти – це наша гордість і радість. Благодійний фонд «Небайдужі серця» намагається зробити все можливе, щоб наші діти мали гідні умови для життя і повноцінного розвитку.

Благодійний фонд «Небайдужі серця» надає допомогу людям, яким вона вкрай необхідна. Благодійний фонд «Небайдужі серця» немає одного напряму роботи, волонтери фонду допомагають людям з різними проблемами. Благодійний фонд «Небайдужі серця» допомагає оплатити лікування, надає допомогу дитячим закладам, соціальним верствам населенням, спортивним командам, жителям Сходу, бійцям АТО та ін. Якщо Вам чи Вашим знайомим необхідна допомога на офіційному сайті благодійного фонду «Небайдужі серця» ви можете заповнити заявку на допомогу.

Вже сотні людей отримали благодійну допомогу від благодійного фонду «Небайдужі серця». Ще більше людей вже допомагають людям разом з благодійним фондом «Небайдужі серця». Якщо б люди підтримували і допомагали один одному, то світ би змінився на краще. Добро – це вроджена основа, яка закладена природою в кожній людині. Благодійний фонд «Небайдужі серця» звертається до кожного з проханням відкрити у собі доброту і емпатію. Допомагаючи іншим Ви змінюєте своє життя на краще, залишаєте по собі слід, і даєте шанс інший людині жити нормально. Не залишайтеся байдужими до чужого горя, допомагайте людям і своїй країні. Благодійний фонд «Небайдужі серця» бажає всім добра і мирного неба.

Слава Україні!

Допомагаймо разом з БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ НЕБАЙДУЖІ СЕРЦЯ

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.