Правда про групу "Равликів" від А до Я: Аброськін проти Авакова

02 червня 2015, 10:52
Власник сторінки
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
1
2705

Правда про групу "Равликів" від А до Я або як генерал Аброськін підставляє міністра Авакова

Спочатку про потерпілу сторону. Сільськогосподарське підприємство "Євгеньєвське" належить через підставних осіб членам родини Віктора Януковича. Засновниками цього підприємства являються ті ж особи, що і ринку "Азовський" в Маріуполі. В свою чергу всім мешканцям Маріуполя точно відомо, що фактично ринком "Азовський" володіла сваха Віктора Януковича тобто теща Саші "Стоматолога". Сільгосппідприємство "Євгеньєвське" до того як потрапило у власність сім'ї належало іншій людині, але цю людину вбили (місцеві кажуть, що вбивство на совісті колишнього голови Великоновосілецькоі райдержадміністрації і за сумісництвом смотрящего за цим районом такого собі Шира). Син покійного ще восени минулого року написав заяву, щодо вбивства батька. Цікаво, а які результати розслідування цього вбивства? Може начальник Донецької міліціі пан Аброськін розкаже?

Тепер про начальника ГУ МВС в Донецькій області В'ячеслава Аброськіна. Особисто я бачився з ним всього один раз. В розмові він в присутності свідків збрехав, що приймав участь у звільнені Маріуполя 13 червня минулого року. Це підла брехня, бо жоден з тих хто там був Аброськіна не бачив і навіть нічого не чув за нього. Зараз В'ячеслав Аброськін розкатує по Маріуполю на крутому "Порше Каєн", який є речовим доказом в одній з кримінальних справ. За час свого перебування на посаді очільника Донецької міліції Аброськін декілька разів намагався нацькувати міліцейський спецпідрозділ "Сокіл" на добровольчі батальйони які входять до складу МВС і Національної Гвардії. А ще Аброськін в Донецьку міліцію прийшов з Севастопільської. І не одразу, а десь через півроку після анексії Криму.

"Равлики", а немає і не було жодних "Равликів". Були і є патріоти які в різний час і в різних підрозділах воювали за Україну з окупантами. Думаю назву "Равлики" вигадав адвокат хлопців. Я особисто знаю тільки двох. Інших знають мої колеги з Самопомочі, БПП, Батьківщини. Бориса Овчаренка "Дончаніна" я знаю з травня минулого року. Він на відміну від Аброськіна дійсно приймав участь в звільнені Маріуполя у складі батальйону "Азов". Пізніше воював в складі батальйону ОУН в Пісках. Костю Кривича "Фермера". Його я знаю також з травня минулого року. Він спочатку звернувся за допомогою до добровольців, щоб допомогли повернути фермерське господарство його батька відібране вже згадуваним мною Широю. Пізніше Костя сам пішов воювати в Піски. На момент арешту являвся бійцем батальйону МВС "Свята Марія". З іншими хлопцями вони там і познайомились. Так серед затриманої дев'ятки виявилися судимі хлопці, а декого навіть на час затримання розшукувала міліція. Я бачив на фронті багатьох раніше судимих бійців, які проявляли чудеса героїзму на відміну від сотень мусорів які зрадили країну. Так що судимість, а тим паче з нашими "справедливими" судами, в умовах війни абсолютно до цимбал. Що стосується затриманих які перебували в розшуці, то є багато прикладів того, як люди від в'язниці тікають на війну. Вони прибиваються до добровольчих чи партизанських загонів і воюють. Перевірити хто в розшуці, а хто ні, можливості у добровольців як правило немає. Я ні кого не виправдовую, і ті хто скоював злочини мають відповідати перед законом, але в той же час їхні злочини не мають жодного відношення до добровольців і партизан з якими пліч об пліч вони воювали з ворогом.

А тепер про мєнтовські війни і їхні наслідки для патріотів. Одного чудового дня в начальника Донецької міліції В'ячеслава Аброськіна за наказом очільника МВС Арсена Авакова з'явився заступник Ілля Ківа. Допоки йшла активна фаза бойових дій і Ілля воював, Амброськіну не було діла до цього заступника. Коли ж почалось так зване перемир'я, і підполковник Ківа зупинив потоки контрабанди з ДНР в Україну та навпаки, Аброськін захвилювався і чомусь зненавидів Ківу і все та всіх хто з ним співпрацює або навіть знайомий.

Костя Кривич "Фермер" приїхав в Великоновосілецький район зніматися з військового обліку. В цей час працівники сільгосппідприємства "Євгенівське" повідомили, що там цілий арсенал зброї і сепаратистських агітматеріалів. Костя знаючи всю історію цього підприємства, включно з вбивством директора, закликав знайомих добровольців і разом з ними пішов перевіряти інформацію. В "Євгеньєвському" було виявлено склад зброї і окупаційної символіки. Хлопці почали телефонувати на 102, але телефон мовчав. Тоді Костя Кривич набрав заступника начальника Донецької міліції Іллю Ківу і розповів про знахідки. Ківа попросив хлопців документувати на фото і відео все, що знайшли і чекати міліцію. Хлопці могли втекти, але все ж таки чекали міліцію. Хіба так вчиняють грабіжники? Міліцію своїм дзвінком в Великоновосілецький райвідділок викликав Ківа. Він просив колег виїхати в "Євгеньєвське" і задокументувати сепаратистів. Начальник Великоновосілецькоі міліції, якому телефонував Ківа через субординацію доповів Аброськіну, який і дав наказ затримувати патріотів, а не сепаратистів. Притягнув в "Євгеньєвське" спецпідрозділ "Сокіл", колег з СБУ та прокуратури. Він сподівався, що хлопці будуть відстрілюватися але патріоти в своїх не стріляють. Хлопці здались без жодного пострілу і взагалі жодного спротиву. Вони сподівались на справедливість, а отримали арешт без права залога. До слова, кошти які патріоти нібито вкрали в "Євгенієвському", були знайдені в машині хлопців під час повторного обшуку в Великоновоселицькому райвідділі міліції. Ви можете запитати звідки я знаю всі ці подробиці? Справа в тому, що в часі коли Костя Кривич дзвонив Іллі Ківі я знаходився в одному автомобілі з останнім, і готовий свідчити про все почуте і написане тут під присягою. Я особисто телефонував раднику Міністрав МВС Антону Геращенко, та просив його втрутитись в перебіг цих абсурдних подій. Єдиною причиною арешту цієї групи патріотів являється ненависть Аброськіна до Ілі Ківи а хлопців він вважає безпосередньо пов'язаними з ними.

В сухому залишку патріоти, які зі зброєю в руках захищали вітчизну - в СІЗО. Громадськість гуртується для їхнього захисту, а Аброськін зводить наклепи на патріотів, чим в черговий раз підставляє міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. В свою чергу порадившись з колегами по парламенту ми ініціювали збір підписів під зверненням до очільника МВС з вимогою негайно звільнити В'ячеслава Аброськіна з займаної посади.


 Фото з місця описаних подій.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.