«Публічний аудит» вимагає від Окружного адмінсуду Києва скасувати тарифи

15 мая 2015, 11:02
0
40

14 травня, спеціаліст «Публічного аудиту» В. Тарчинський спільно з представниками інших громадських об’єднань домагалися скасування нових тарифів на енергоносії для населення в Окружному адмінсуді.

ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області» звернулося з позовом до Окружного адмінсуду Києва з вимогою скасувати постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка визначила злочинні тарифи на «комуналку» для населення. За основу обґрунтування цього позову взято дослідження «Публічного аудиту», у якому доводиться абсолютна непрозорість формування нової тарифної політики Уряду.

Наступне засідання відбудеться 26 травня, де «Публічний аудит» вимагатиме залучення до судового засідання керівника дослідження Тараса Галайду, оскільки до цього під різними приводами до розгляду справи по суті Суд не доходив, а тим часом вже другий місяць поспіль українці змушені платити за незаконними тарифами.

15423

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: тарифи ЖКГ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.