Понад 3 млн абонентів мають отримувати газ безкоштовно в цьому році

13 травня 2015, 01:24
Власник сторінки
0
51

Понад 3 млн абонентів, які переплатили в 2014 році за завищеними нормативами споживання газу, цього року повинні отримувати газ безкоштовно.

У НКРЕКП оприлюднили дані споживання природного газу населенням у 2014 році. Відповідно до них, близько 1 млрд кубів газу було списано для споживачів без лічильників, тобто за вдвічі завищеною нормою. Це означає, по-перше, що споживачі без лічильників у 2014 році переплатили за газ подвійну суму; по-друге, насправді населення отримало та використало лише півмільярда кубів, а ще півмільярда десь розчинилися.

Уряд зобов’язаний дозволити цій категорії споживачів не платити за газ й отримувати його безкоштовно. Або як мінімум здійснити перерахунок переплачених коштів у суму наступних платежів принаймні за останні два роки. Ті півмільярда кубів газу, які не використали споживачі, але які були включені в структуру споживання газу населенням, швидше за все вже реалізовані на тіньовому ринку комерційним підприємствам. І монополісти заробили на таких оборудках як мінімум $ 150 млн (тариф за тисячу кубів газу для приватних компаній становив у середньому $ 300).
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: газ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.