Силовики мають передати державі майно Царьова, яке його родина намагається відсу

20 января 2015, 14:54
Владелец страницы
журналіст
5
187

У зазначеному будинку наразі проживає понад два десятки біженців

Звернувся до Генерального прокурора та Міністра внутрішніх справ з проханням надати інформацію щодо того, чому «скромний» будинок зрадника України і лідера так званої Новоросії екс-нардепа Олега Царьова в селі Старі Кодаки на Дніпропетровщині досі не вилучений в судовому порядку на користь держави.

 

Звичайно, це не справа Генпрокуратури та МВС - розбиратися із царською, пробачте, царьовською, віллою, в якомусь із сіл, але дати прочухана своїм підлеглим вони, певно, мусять. Я просто не розумію чому прокуратура Дніпропетровської області не наклала арешт на майно О. Царьова за умови, що проти нього давно відкрито кримінальну справу і я особисто голосував, будучи нардепом, за те, щоб зняти із нього депутатську недоторканість.

 

У зазначеному будинку наразі проживає понад два десятки біженців з тих самих територій, які захопив Путін і де своєрідним прапором є сам Царьов. Зараз син Царьова у судовому порядку намагається виселити із будинку біженців.

 

Через те, що у цьому будинку живуть біженці, місцевим патріотам незручно перетворити це приміщення в те, у що перетворив Донбас О. Царьов та інші бандити путінського угрупування. Якщо ж сину Царьова вдасться звільнити від біженців будинок у судовому порядку (а суди ж у нас люблять багатих і «регіональних»), то місцеві активісти напевно реалізують свій план помсти.

 

І все ж, на мою думку, це приміщення та інше майно зрадників Батьківщини повинно бути передано державі, а не знищене обуреним народом. Саме таких дій я і чекаю від силовиків.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.