Люди й уряд повинні ставитися до армії з повагою, - Вячеслав Науменко

16 октября 2014, 16:24
Владелец страницы
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
22

Тільки соціально захищений військовий буде думати за службу, захист і підвищеня своєї бойової підготовки.

Найпершим завданням для себе, як для майбутнього народного депутата України я вважаю створення законодавчої бази для бійців- учасників АТО. Повинен бути всеоб’ємлюючий пакет законодавчих актів, які регламентують та спрощують систему закупівель озброєння і спорядження для армії та Національної гвардії. Щоб не люди, а держава в повному обсязі опікувалась своїми Збройними силами


Не можна залишати осторонь і питання післявоєнної реабілітації воїнів, які пережили бомбардування та обстріли. Необхідно відпрацювати не тільки існуючи законодавчі акти, а при необхідності створити нові, щоб військовослужбовець почував себе захищеним, щоб на нього не плювались на вулиці, а люди ставилися до них повагою.

Соціальні гарантії для військових - і тих, хто воював, і ті хто в майбутньому пов’язує своє життя зі служінням Україні з гордістю почуваючись за приналежність до величної держави. Тільки соціально захищений військовий буде думати за службу, захист і підвищеня своєї бойової підготовки.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.