Завершення АТО поверне людям нових лідерів - загартованих, - Вячеслав Науменко

16 октября 2014, 14:11
Владелец страницы
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
26

Сьогодні, найнагальнішим питанням є завершення антитерористичної операції на сході України.


Сьогодні, найнагальнішим питанням є завершення антитерористичної операції на сході України. Тисячі бійців, які донедавна були менеджерами, IT-шніками, продавцями, водіями, директорами підприємств, офісними працівниками, пенсіонерами зараз вязли у руки зброю і боронять нашу землю від іноземних загарбників.

Сотні з них вже окропили своєю кровью степи і поля східної України, гинуть й наші на полях боїв з сепаратистами та найманцями Московії. Ми повинні бути гідними цих подвигів, зберегти та примножити пам'ять тих, хто загинув за волю, незалежність і суверенітет України.

Для того щоб прийдешні покоління змогли вибудовувати державу та гідно жили на нашій землі.

Немає нічого більш постидного ніж забуття своєї історичної минувшини. А ті, хто зараз стоїть пересторогою бандитам та убивцям ніщо інше як нові герої України, її історичні постаті та персоналії.

Слава Україні! Героям слава!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.