«Вело Ферму» обікрали на штрафмайданчику КП «Київблагоустрій»

22 августа 2014, 18:12
0
49

Про це мені повідомили активісти «Вело Ферми».

Після арешту комунальниками контейнера «Вело Ферми», його обікрали на штрафмайданчику КП «Київблагоустрій» на вул. Богатирській, 1-а. В той же час, активістів-власників контейнеру попросили написати заяву, що вони не мають претензій до штрафмайданчика.

 

На штрафмайданчику хлопці виявили, що арештований контейнер відкритий, на ньому збиті замки, а всередині погром і не вистачає техніки та іншого приладдя, необхідного для ремонту велосипедів. Охоронник штрафмайданчика стверджує, що контейнер був доставлений в тому вигляді, в якому його застали власники. Проте, за свідченнями хлопців, навколо контейнера валяються деталі замка, що свідчить про здійснення крадіжки вже на штрафмайданчику.

 

Активісти «Вело Ферми» вирішили забрати всі речі з контейнера, щоб і їх не розікрали. Натомість охоронники наголосили – речі можна забрати лише після підписання заяви про те, що власники контейнера не мають претензій до штрафмайданчика.

 

Наразі хлопці чекають викликану на місце подій міліцію. Також до правоохоронних органів звернувся і я з проханням розслідувати зазначену справу.

 

Крім того, звернувся до голови КМДА В.Кличка з проханням пришвидшити  розгляд справи щодо «Вело Ферми». Нагадаю, я звертався до мера В.Кличка з проханням безоплатно повернути контейнер «Вело Ферми» його власникам зі штрафмайданчика КП «Київблагоустрій». А також надати доручення відповідним підрозділам, надати дозвіл на продовження діяльності «Вело Ферми» на території Маріїнського парку у Києві, як це й було обіцяно велоаматорам.

 

Мені здається, що в Києві дрібні виконавці навмисно створюють ситуацію, яка викликає обурення киян діями мера та його команди. Не хочу бути адвокатом Кличка, але мені здається, що йому не погано було б самому розібратися зі своєю командою і зробити висновок: його підставляють тому, що підлеглі в цьому та інших випадках просто звикли красти чи тому, що вони мають спеціальну мету – підставити мера та його унікальну для Києва більшість у Київраді?

 

Довідково: Від 7 червня 2014 року волонтери проекту «Вело Ферма» безоплатно відремонтували та налаштували більше, ніж півтисячі велосипедів для киян та гостей міста. Близько трьох сотень людей скористалися безкоштовним прокатом велосипедів, зібраних із уживаних запчастин. Велика кількість громадян перейнялася питанням відновлювальної енергетики, завдяки практичній просвітницькій діяльності «Вело Ферми» (автономне живлення від сонячних батарей). Впродовж майже трьох місяців «Вело Ферма» була інформаційним майданчиком для багатьох суспільних ініціатив («Асоціації Велосипедистів Києва», «Бібліотеки Майдану», «Велосипедом на Роботу»). Ввечері на території «Вело Ферми» тривали перегляди документальних фільмів на велосипедну тематику.

 

15 серпня 2014 року КП «Київблагоустрій» арештував контейнер «Вело Ферми» та вимагає сплатити штраф у сумі близько 5000 грн. за його демонтаж та пеню за перебування на штрафмайданчику. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.