Наші військовики вивели із ладу останній із чотирьох БУКів

8 августа 2014, 13:56
0
209

...який був у сепаратистів у Горлівці

Активісти «Української справи» з Горлівки (з якими ми зустрічалися вчора на околицях міста) сьогодні радісно повідомили, що наші військовики вивели із ладу останній із чотирьох БУКів, який був у сепаратистів у Горлівці.

За інформацією, яка вже оприлюднювалася свого часу, сепаратисти мали чотири БУКи, але після знищення пасажирського Боїнга, три з них вивезли в Росію, а той, що був у Горлівці не змогли вивезти, бо Горлівка, як відомо, нашими військовиками відрізана від кордону дебальцевським коридором. І ось тепер, нібито і цей БУК виведено із ладу. 

Намагаюся знайти підтвердження цій інформації у силовиків, але, як на мене, місцеві жителі теж є непоганим джерелом інформації. 

Сподіваюся, виведення з ладу цієї грізної зброї носить безповоротний характер. Тому, як і ви, з нетерпінням чекаю офіційної інформації.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.