В Дзержинську виявили «льожку» на верхівці терикону – прямо навпроти міліції

8 августа 2014, 12:06
Владелец страницы
журналіст
0
50

«Льожка» - це слово, яке визначає місце снайпера, який залягає на певній високій точці для зручності прицільної стрільби.

У звільнених містах такі «льожки» виявляють десятками. Там є певні зручності, припустимо, матрац, є їжа і, як правило, відстріляні гільзи.

Проте не лише дахи будинків стають місцями «льожки». В Дзержинську тому самому, який обстрілювали під час нашої поїздки туди, адже він знаходиться впритул до Горлівки, виявили «льожку» на верхівці терикону – прямо навпроти місцевого відділку міліції. На щастя, снайпер не встиг застосувати зброю, бо нова міліцейська команда у звільненому місті виявилася вкрай кваліфікованою…

 Але скажу я вам, не легко працювати міліції в місті, де 95% усього контролює головний сепаратист – мер, його родичі, родичі друзів і друзі родичів. Щоправда поки мер ховається, наші міліціонери намагаються навести порядок. І хоча, втікаючи із міста сепаратисти підпалили міську раду, щоб знищити документи, завдяки допомозі місцевих жителів кілограми документації було вилучено і вивчаються. Деякі із них мені вдалося сфотографувати. Як тільки матиму достатньо часу, і швидкий інтернет, обов’язково оприлюдню. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.