Донбас оживає…

6 августа 2014, 13:21
Владелец страницы
журналіст
2
354

Якщо 2 тижні тому можна було боятися обстрілів, але їхати без перешкод, то зараз на тих самих дорогах (я не маю увазі щойно звільнені райони) обстрілів немає. Але є безперервний потік транспорту.

Микола Тихонов звернув увагу на те, що за останні тижні вздовж доріг відновилася торгівля, це значить, що життя іде спокійно, люди думають про перспективу. А ми з Дмитром Андрієвським звернули увагу на те, що стало набагато більше транспорту. Якщо 2 тижні тому можна було боятися обстрілів, але їхати без перешкод, то зараз на тих самих дорогах (я не маю увазі щойно звільнені райони) обстрілів немає. Але є безперервний потік транспорту.

Щойно говорили з людьми, які зупинилися на узбіччі – це компанія, що повертається у своє звільнене місто – Дебальцеве. Вони понад 2 місяці жили на Полтавщині, а тепер планують обжитися і запросити своїх нових полтавських друзів у гості. Нас із Дмитром теж запросили, але хоча б тижні через 2, бо треба скло вставити, фасади підфарбувати…

Вони знають, що їх будинок через велику обережність української армії майже не постраждав. Але у ньому жила терористична гидотна і понищила все, що можна. Тетяна показує постільну білизну і подушки, посуд, який вони везуть із Полтави. Каже: «Не будемо ж ми спати на тому, на чому спали ці скоти і їсти із тарілок, із яких вони їли!».

 Донбас оживає. Шкода, що ще не увесь. Слава Україні! Слава героям!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.